Zobacz więcej Pilarki elektryczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Maszyny ogrodnicze

Strzałka w prawo

Pilarki

Strzałka w prawo

Pilarki elektryczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Piła łańcuchowa akumulatorowa Bosch Universal ChainPole 18
Strzałka w prawo

Piła łańcuchowa akumulatorowa Bosch Universal ChainPole 18

615
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Piła łańcuchowa akumulatorowa Bosch Universal ChainPole jest produktem wykorzystywanym podczas prac ogrodowych. Drążek teleskopowy i obrotowa głowica pozwalają na przycinanie gałęzi bez konieczności użycia drabiny. Produkt ten jest dobrze wyważony i ergonomiczny. Praca z nim nie sprawia trudności. W lepszej konserwacji urządzenia pomagają wskaźniki poziomu oleju i automatyczny system smarowania łańcucha.

   Cechy i zalety

    Piła łańcuchowa akumulatorowa Bosch Universal ChainPole 18 może być wykorzystana w czasie prac ogrodowych. Idealnie sprawdza się do cięcia gałęzi. Dzięki obrotowej głowicy i teleskopowemu drążkowi nie będziesz musiał korzystać z drabiny. Produkt ten jest ergonomiczny i dobrze wyważony. Nie nadwyręża ramion nawet podczas długiej pracy. Piła łańcuchowa akumulatorowa Bosch Universal ChainPole działa z akumulatorami POWER FOR ALL. Automatyczne smarowanie łańcucha i wskaźnik poziomu oleju chronią przed uszkodzeniem urządzenia. Elektronarzędzie jest wyposażone w osłonę i zderzak. To bezpieczny, a przy tym bardzo praktyczny model. Koniecznie zaopatrz się również w inne elektronarzędzia, które przydadzą CI się podczas wykonywania prac w ogrodzie i wokół domu.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu1
     MarkaBosch
     Źródło zasilaniaZasilanie bateryjne
     Kod produktu3165140888110