Zobacz więcej Narzędzia specjalne

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Narzędzia specjalne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pisak retuszujący Liberon orzech 18 ml

Pisak retuszujący Liberon orzech 18 ml

33,48
/ szt.
1 860
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pisak retuszujący przeznaczony jest do maskowania niewielkich uszkodzeń na drewnianych powierzchniach – świetnie sprawdza się w przypadku zarysowań, zadrapań oraz przebarwień. Odcień orzech najlepiej sprawdzi się na drewnie o tej samej barwie, ponieważ naprawione fragmenty pozostaną na nim niewidoczne. W ofercie znajdziesz pisaki w innych kolorach.

   Cechy i zalety

    Pisak retuszujący z pewnością zadowoli Cię swoim prostym działaniem i wysoką efektywnością. Za pomocą tego niewielkiego przedmiotu możesz bowiem w łatwy sposób zamaskować niewielkie uszkodzenia na drewnianych przedmiotach – świetnie sprawdza się na meblach i ramach obrazów, ale także na poręczach schodów oraz parkietach. Pisakiem możesz zamalować zarysowania i zadrapania – najlepiej wybrać model w odcieniu pasującym do Twojego gatunku drewna. Nadaje się do stosowania zarówno na powierzchni surowej, jak i woskowanej czy lakierowanej – z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb. W naszym asortymencie znajdziesz szeroką ofertę produktów przeznaczonych do pielęgnacji drewna i zaopatrzysz się w preparaty potrzebne Ci w mieszkaniu.

    • Można stosować na meble i boazerie pokryte woskiem, jak i lakierem

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuRysik do retuszu
    Czas schnięcia15 min
    KolorOrzech
    Kod produktu3282390089064