Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Kurtki robocze

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Kurtki robocze

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płaszcz przeciwdeszczowy rozmiar XXL

Płaszcz przeciwdeszczowy rozmiar XXL

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Lekki płaszcz przeciwdeszczowy warto zabrać ze sobą w każdą podróż – masz wówczas gwarancję, że kiedy zacznie padać, doskonale zabezpieczysz się przed zmoknięciem. Produkt jest wyjątkowo długi, ponieważ sięga kolan, przez co chroni całe ubranie przed przedostaniem się do wewnątrz wody. Płaszcz wyróżnia się radosnym, żółtym kolorem.

   Cechy i zalety

    Płaszcz przeciwdeszczowy sprawdzi się podczas wypadu w góry, ale i na każdej innej wycieczce. Jest lekki, dlatego zmieści się w każdym plecaku – warto mieć go w pobliżu, ponieważ nigdy nie wiadomo, jaka pogoda spotka Cię na trasie. Decydując się na oferowany tutaj produkt, nie musisz już brać ze sobą parasola czy innego okrycia. Płaszcz wyposażony jest w praktyczny kaptur, którym świetnie okryjesz głowę. Takie rozwiązanie chroni Cię nie tylko przed deszczem, ale i szkodliwym działaniem wiatru – zniwelujesz tym sposobem ryzyko zapalenia ucha oraz chorych zatok przynosowych. Płaszcz wyróżnia się żółtym kolorem, który jest doskonale widoczny z daleka – dobrze sprawdza się w przypadku przewodników wycieczek. W naszym sklepie znajdziesz też płaszcze w innym rozmiarze.

     Specyfikacja techniczna

     KolorŻółty
     Kod produktu5906083746321