icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn do spryskiwaczy letni 4 l

Płyn do spryskiwaczy letni 4 l

9,98
/ szt.
2,50
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn do spryskiwaczy letni to konieczne wyposażenie każdego samochodu. Produkt jest wydajny i ekonomiczny. Opakowanie jest szczelne i łatwe w przechowywaniu. Atutem produktu jest wysoka skuteczność i owocowy zapach, który nie jest drażniący. W sklepie Castorama znajdziesz również inne wersje płynów do spryskiwaczy, które sprawdzają się w różnych warunkach.

   Cechy i zalety

    Płyn do spryskiwaczy letni 4 l ułatwi Ci zachowanie czystości szyb w samochodzie. Dzięki niemu spryskiwacze są w stanie pozbyć się nawet bardzo mocnych zabrudzeń z tylnej i przedniej szyby. To znacznie poprawia widoczność podczas podróżowania. Płyn do spryskiwaczy letni jest bardzo wydajny i skuteczny. Jego temperatura zamarzania wynosi zero stopni Celsjusza, więc nie jest on przeznaczony na zimę. Owocowy zapach sprawia, że produkt nie jest aż tak drażniący. Opakowanie ma pojemność czterech litrów. Specjalna rączka i dobrze umieszczony korek wylewowy ułatwiają uzupełnianie produktu. Taki produkt warto mieć w swoim bagażniku na wypadek, gdyby w trasie zaistniała konieczność dolania płynu. W asortymencie sklepu Castorama znajdziesz również inne warianty płynów do spryskiwaczy.

    • Wysoka skuteczność
    • Wysoka wydajność
    • Przyjemy zapach

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5902349682907