LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn HG do płytek polerowanych 1 l

Płyn HG do płytek polerowanych 1 l

50,98
/ szt.
50,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Środek HG Płytki polerowane – połysk bez smug doskonale sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym, w którym na ścianach oraz podłogach położone są kafelki. Płyn ten umożliwi Ci nadanie im wysokiego połysku, który będzie Cię zachwycał podczas codziennych czynności. Zagęszczony preparat charakteryzuje się atrakcyjnym świeżym zapachem.

   Cechy i zalety

    Środek HG Płytki polerowane – połysk bez smug z pewnością zachwyci każdą gospodynię domową dbającą o idealny porządek w swoim mieszkaniu. Preparat ten nadaje bowiem powierzchniom w Twojej kuchni lub łazience niezwykle intensywny połysk. Przeznaczony jest do regularnego stosowania, w związku z czym blask czystości zagości w Twoim domu na stałe. Zagęszczony płyn charakteryzuje się niezwykle atrakcyjnym świeżym zapachem, który subtelnie rozniesie się po Twoim domu w trakcie porządków. Stosowanie produktu jest niezwykle łatwe oraz wygodne, bowiem wystarczy go nałożyć na płytki. Nie wymaga wycierania oraz polerowania, gdyż samoistnie wysycha. Nie pozostawia smug na powierzchni, która po użyciu środka jest gładka i błyszcząca.

    • Przyjemny zapach
    • Koncentrat do każdego rodzaju płytek polerowanych
    • Pozostawia gładką, bezsmugową powierzchnię

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność1L
    PostaćCiecz
    Typ pojemnikaButelka
    Kod produktu8711577121877