icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Płyn nabłyszczający Sidolux do drewna 750 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn nabłyszczający Sidolux do drewna 750 ml
19,98
/ szt.
26,64
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyn Sidolux do drewna to idealny środek zarówno do czyszczenia, jak i pielęgnacji Twoich drewnianych elementów wykończenia i wyposażenia domu. Płyn wnika w strukturę danej powierzchni i chroni ją przed szkodliwym działaniem wody. Dzięki zawartym składnikom chroni także drewno przed zarysowaniem. Wykazuje właściwości antypoślizgowe, zwiekszając bezpieczeństwo użytkowania podłogi.

  Cechy i zalety

  Ten płyn idealnie sprawdzi się w zakresie pielęgnacji i ochrony Twoich drewnianych powierzchni. Wysoki połysk drewna różnego rodzaju otrzymasz bez konieczności uciążliwego polerowania. Płyn szybko wnika w strukturę drewna i na długi czas chroni je przed działaniem wody oraz innych niekorzystnych czynników zewnętrznych, w tym także przed zarysowaniem. Ponadto, dzięki właściwościom antypoślizgowym, znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania podłogi. Nie musimy martwić się o to, że domownicy poślizgną się na świeżo wypolerowanej powierzchni. Płyn utrzymuje piękny wygląd nowych podłóg drewnianych oraz poprawia wygląd tych, które służą w Twoim domu już wiele lat. Opakowanie produktu zostało tak skonstruowane, by płyn nie wylewał się dużą zawartością na daną powierzchnię. Pozwala dozować tylko taką ilość płynu, jaka rzeczywiście jest Ci potrzebna.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Typ pojemnikaButelka
   Objętość0.75L
   PostaćCiecz
   Kod produktu5902986206047