icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo

Płyn ochronny i nabłyszczający do nagrobków Sidolux 250 ml

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn ochronny i nabłyszczający do nagrobków Sidolux 250 ml
9,98
/ szt.
39,92
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz idealnego środka do czyszczenia pomników? Spróbuj płynu ochronnego i nabłyszczającego do nagrobków Sidolux. Użyjesz go na różnego rodzaju powierzchniach pomnikowych. Zarówno na tych wykonanych z lastriko, jak i kamienia oraz granitu. Nie będziesz musiał polerować płyty! Płyn Sidolux pozwoli ci uzyskać prawdziwie lustrzany połysk. Ponadto zabezpieczy płytę przed działaniem wody i osiadaniem brudu.

  Cechy i zalety

  Szukasz płynu do pielęgnacji różnego rodzaju powierzchni pomnikowych? Ten produkt to dobry wybór! Środek do czyszczenia nagrobków Sidolux jest przeznaczony zarówno do tych wykonanych z lastriko, jak i kamienia oraz granitu. Sidolux płyn ochronny i nabłyszczający do nagrobków pomoże ci nie tylko wyczyścić pomnik. Dzięki niemu uzyskasz lustrzany połysk. Bez polerowania! Sidolux do nagrobków sprawi, że płyta będzie wyglądać dobrze przez długi czas. Zabezpieczy też nagrobek przed działaniem wody. Sprawi, że brud nie osadzi się na powierzchni. Przy tym skutecznie uniemożliwi jego wnikanie w głąb struktury materiału. Płyn do mycia nagrobków Sidolux to także niezastąpiony środek chroniący pomnik przed powstaniem nieestetycznych zarysowań oraz zacieków.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaSidolux
   Typ pojemnikaButelka
   Objętość250ml
   PostaćCiecz
   Kod produktu5902986202018