Zobacz więcej Środki czyszczące

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Środki czyszczące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyn uniwersalny Aroma home 1 l

Płyn uniwersalny Aroma home 1 l

8,98
/ szt.
8,98
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyn uniwersalny Aroma home wyróżnia się wysoką jakością i skutecznością. Zapewnia piękny zapach w całym domu. Dodatkowo skutecznie usuwa zabrudzenia. Nie pozostawia smug na czyszczonych powierzchniach. Nadaje natomiast połysk wszystkim wyczyszczonym przedmiotom. Produkt ten możesz wykorzystać do czyszczenia ram okiennych, drzwi oraz schodów.

   Cechy i zalety

    Płyn uniwersalny Aroma home 1 l sprawdzi się w każdym domu. To bardzo skuteczny produkt o wysokiej jakości. Jest przeznaczony przede wszystkim do czyszczenia ram okiennych, schodów i drzwi. Substancja zapewnia blask czyszczonym powierzchniom. Dodatkowo nie pozostawia na nich smug niezależnie od materiału, z którego wykonano czyszczony element. Płyn uniwersalny Aroma home wyróżnia się także pięknym zapachem, który utrzymuje się w całym domu. Dzięki temu produktowi skutecznie usuniesz różne zabrudzenia. Koniecznie zapoznaj się również z innymi środkami czyszczącymi dostępnymi w ofercie sklepów Castorama. Znajdziesz wśród nich produkty przeznaczone do czyszczenia określonych pomieszczeń czy powierzchni. Dopasuj środki do swoich potrzeb.

    • Wysoka jakość i skuteczność
    • Piękny zapach w całym domu
    • Skutecznie usuwa zabrudzenia
    • Nie pozostawia smug
    • Nadaje połysk
    • Nie wymaga spłukiwania

    Specyfikacja techniczna

    MarkaAroma home
    PostaćCiecz
    Powierzchnia stosowaniaDo różnych powierzchni
    Kod produktu5902846835042