Zobacz więcej Płyty gipsowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty gipsowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta gipsowa impregnowana Norgips 12,5 mm H2 600 x 2000 mm

Płyta gipsowa impregnowana Norgips 12,5 mm H2 600 x 2000 mm

34,98
/ szt.
29,15
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Impregnowana płyta gipsowa stanowi element konstrukcyjny, który możesz zastosować nawet w wilgotnych pomieszczeniach, np. w łazience czy kuchni. Jej powierzchnia została bowiem poddana procesowi impregnacji, dlatego jest odporna na działanie wody. Produkt umożliwi Ci wykonanie elementów zabudowy, sufitów podwieszanych czy ścianek działowych.

   Cechy i zalety

    Element konstrukcyjny sprawdzi się doskonale w każdym gospodarstwie domowym. Montaż proponowanej tu płyty gipsowej umożliwi Ci bowiem wykonanie różnego rodzaju zabudowy np. sufitu podwieszanego czy ścianki działowej. W rezultacie zastosowanie płyty umożliwi Ci maksymalne dostosowanie dostępnej przestrzeni w mieszkaniu do Twoich wymagań. Ponadto produkt możesz z powodzeniem zamontować również w łazience, ponieważ jego powierzchnia jest zaimpregnowana. W rezultacie nawet jeśli umieścisz płytę w pobliżu umywalki lub prysznica, będzie ona spełniała swoja rolę w należyty sposób i będzie Ci służyć w nienagannym stanie przez długi czas. W naszej ofercie znajdziesz również inne tego typu materiały wykończeniowe do wnętrz.

     Specyfikacja techniczna

     Długość (cm)200cm
     Szerokość (cm)60cm
     Grubość (cm)1.25cm
     Pokrycie1.2m²
     Grupa kolorystycznaZielony
     Waga (kg)9.18kg
     Kod produktu5907651696086