icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płyty gipsowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty gipsowe

Strzałka w prawo

Płyta gipsowa Norgips impregnowana 120 x 260 cm 12,5 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta gipsowa Norgips impregnowana 120 x 260 cm 12,5 mm
45,95
/ szt.
14,73
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Płyta gipsowa cechuje się podwyższoną odpornością na działanie wody – może być stosowana do konstruowania ścianek i sufitów podwieszanych w pomieszczeniach narażonych na wilgoć. Gładką powierzchnię płyty można malować. Produkt pozwala na maskowanie nierówności oraz pęknięć tynku, stanowi również ochronę przeciwpożarową.

  Cechy i zalety

  Płyta gipsowa to uniwersalny materiał wykorzystywany w budownictwie. Polecana jest do konstruowania podwieszanych sufitów i ścianek działowych wewnątrz budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej. Płyta została zaimpregnowana, dzięki czemu jest wodoodporna i może być stosowana do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności powietrza, takich jak łazienki czy kuchnie. Świetnie sprawdza się do licowania ścian wewnętrznych i sufitów w celu podniesienia ich estetyki – pozwala na maskowanie nierówności i pęknięć tynku. Jej powierzchnia jest gładka i można ją pokrywać farbą, dzięki czemu łatwo uzyskać dowolną aranżację. Stanowi dodatkową osłonę przeciwpożarową, opóźniając dotarcie ognia oraz wysokiej temperatury do wrażliwych części budynku.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu2.6m
   Szerokość (m)1.2m
   Grubość produktu12.5mm
   Pokrycie3.12m²
   Typ opakowaniaszt.
   Kod produktu5907651691616