Zobacz więcej Płyty G-K

Strona główna

Strzałka w prawo

Sucha zabudowa

Strzałka w prawo

Płyty G-K

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta gipsowo - kartonowa Norgips giętka 1200 x 2600 x 6,5 mm 3,12 m2

Płyta gipsowo - kartonowa Norgips giętka 1200 x 2600 x 6,5 mm 3,12 m2

98,68
/ szt.
31,63
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta gipsowo-kartonowa wykonana jest wyłącznie z naturalnych składników. Doskonale pochłania nadmiar wilgoci, którą oddaje, gdy powietrze się osuszy. Pozwala to na wytworzenie korzystnego mikroklimatu w pomieszczeniach i sprawia, że produkt odznacza się właściwościami ognioodpornymi. Spełnia także normy budowlane dotyczące ochrony przed hałasem.

   Cechy i zalety

    Płyta gipsowo-kartonowa jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów przeznaczonych do wykańczania ścian, skosów na poddaszu oraz do tworzenia sufitów podwieszanych. Płyta to inaczej tzw. suchy tynk, który składa się z gipsu oklejonego kartonem. W swoim składzie zawiera wyłącznie materiały naturalne, jest więc produktem ekologicznym, wolnym od substancji chemicznych, które mogłyby mieć szkodliwy wpływ na zdrowie domowników lub na stan środowiska. Charakteryzuje się wyjątkową plastycznością, co pozwala Ci na dowolne jej kształtowanie. Możesz stworzyć z niej nawet konstrukcje łukowe – bardzo trudne do uzyskania w przypadku tradycyjnych tynków dekoracyjnych. Płyta gipsowa posiada zdolność wchłaniania nadmiaru wilgoci oraz oddawania jej, gdy powietrze ulegnie osuszeniu, w związku z czym wytwarza w pomieszczeniach korzystny mikroklimat.

     Specyfikacja techniczna

     Długość (cm)260cm
     Szerokość (cm)120cm
     Grubość (cm)0.65cm
     Pokrycie3.12m²
     Waga (kg)17.16kg
     Kod produktu5907651693474