Produkty

Płyta gipsowo - kartonowa Norgips giętka 1200 x 2600 x 6,5 mm 3,12 m2

Kliknij aby powiększyć

Płyta gipsowo - kartonowa Norgips giętka 1200 x 2600 x 6,5 mm 3,12 m2

Marka: Norgips

Marka: Norgips

Kod: 945228

|
Płyta gipsowo-kartonowa wykonana jest wyłącznie z naturalnych składników. Doskonale pochłania nadmiar wilgoci, którą oddaje, gdy powietrze się osuszy. Pozwala to na wytworzenie korzystnego mikroklimatu w pomieszczeniach i sprawia, że produkt odznacza się właściwościami ognioodpornymi. Spełnia także normy budowlane dotyczące ochrony przed hałasem.
Wszystko na raty.
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

120 cm

Długość opakowania

0.65 cm

Szerokość opakowania

260 cm

Waga brutto

17.16 kg

Szerokość płyty

1200 mm

Grubość płyty

6,5 mm

Długość płyty

2600 mm

Powierzchnia w m2

3,12 m2

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

budownictwo

Parametry indywidualne

Marka

Norgips

Nr referencyjny

00068250
Płyta gipsowo-kartonowa jest jednym z najczęściej wybieranych materiałów przeznaczonych do wykańczania ścian, skosów na poddaszu oraz do tworzenia sufitów podwieszanych. Płyta to inaczej tzw. suchy tynk, który składa się z gipsu oklejonego kartonem. W swoim składzie zawiera wyłącznie materiały naturalne, jest więc produktem ekologicznym, wolnym od substancji chemicznych, które mogłyby mieć szkodliwy wpływ na zdrowie domowników lub na stan środowiska. Charakteryzuje się wyjątkową plastycznością, co pozwala Ci na dowolne jej kształtowanie. Możesz stworzyć z niej nawet konstrukcje łukowe – bardzo trudne do uzyskania w przypadku tradycyjnych tynków dekoracyjnych. Płyta gipsowa posiada zdolność wchłaniania nadmiaru wilgoci oraz oddawania jej, gdy powietrze ulegnie osuszeniu, w związku z czym wytwarza w pomieszczeniach korzystny mikroklimat.
Ocena
2 komentarze
14.03.2020
Niestety płyta nie wygina się ani trochę, po zmoczeniu zwykłą wodą pęka, zadzwonilismy do sklepu i powiedziano nam ze spryskac wodą z octem- to dopiero rozkruszyła się i popękala, nie polecam, bedę reklamować
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Jej opis wzbudził nasze szczególne zainteresowanie i chcielibyśmy poznać nieco więcej szczegółów, związanych z tym, co Pana spotkało. Prosimy o wskazanie daty zakupu oraz uzyskania porady a następnie przesłanie nam tych informacji poprzez formularz: www.castorama.pl/kontakt Będziemy czekać na Pańską wiadomość.


 

26.10.2015
giętka! faktycznie! aż czasami miałem problem z jej złamaniem po nacięciu :P hehe. fajnie wychodzi, udało mi się zrobić delikatny łuk na wejściu, zobaczymy czy wyda na długo :)
 • Porady
  i wskazówki

 • Budowa

  Jak zamaskować połączenie instalacyjne w łazience?

 • Budowa

  Płyty klimatyczne do ociepleń od wewnątrz

 • Budowa

  Płyta gipsowo-kartonowa - jak ją wykorzystać? Rodzaje i zastosowanie

Ocena i komentarz dla:

Płyta gipsowo - kartonowa Norgips giętka 1200 x 2600 x 6,5 mm 3,12 m2