icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Płyty MDF i HDF

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty MDF i HDF

Strzałka w prawo

Płyta HDF Kronospan lakierowana 3 x 2500 x 2070 mm buk 5,175 m2

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta HDF Kronospan lakierowana 3 x 2500 x 2070 mm buk 5,175 m2
17,97
/ m²
92,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Lakierowana płyta HDF wykonana jest z włókien drzewnych. Do jej głównych zalet należy duża gęstość oraz twardość, a technologia jej wykonania pozwala na łatwą obróbkę. Dzięki temu płyta znajduje zastosowanie w przemyśle meblarskim, gdzie wykorzystywana jest jako materiał na ścianki mebli. Posiada lakierowaną powierzchnię, którą łatwo wyczyścisz przy użyciu wilgotnej ściereczki.

  Cechy i zalety

  Płyta HDF jest drewnopochodnym produktem powstałym z włókien drzewnych, które zostały sprasowane w warunkach wysokich wartości ciśnienia i temperatury z dodatkiem syntetycznych klejów. Bazowym materiałem, z którego powstała proponowana lakierowana płyta HDF, jest surowa płyta. Poza niewielką wagą, produkt charakteryzuje również dużą twardością oraz podwyższonym stopniem gęstości, dzięki czemu jego obróbka mechaniczna jest wyjątkowo prosta. Zewnętrzna powłoka ochronna z dodatkiem lakieru wodororozcieńczalnego oraz bezbarwnego lakieru UV sprawia, że płyta posiada znakomitą odporność na działanie czynników mechanicznych oraz substancje chemiczne. Oprócz tego cechuje się łatwością utrzymania w czystości, więc idealnie sprawdza się w przemyśle meblarskim.

   Specyfikacja techniczna

   Długość produktu2500mm
   Szerokość produktu2070mm
   Pokrycie5.18m²
   Typ opakowaniaszt.
   Profil krawędziProsty
   Kod produktu5907587424265