Zobacz więcej Płyty OSB

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Płyty OSB

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta OSB 3 SwissKrono 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m2
Strzałka w prawo

Płyta OSB 3 SwissKrono 2500 x 1250 x 12 mm 3,125 m2

53,98
/ m²
168,69
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta OSB to niezbędny element większości konstrukcji w Twoim domu lub ogrodzie. Wykonana jest ze sprasowanych wiórów drewnianych, dzięki czemu jest odporna na działanie czynników zewnętrznych i optymalnie długo spełniać będzie swoje zastosowanie. Możesz wykorzystać ją do stworzenia blatów roboczych w swoim warsztacie lub jako element budulca ścian w technologii szkieletowej.

   Cechy i zalety

    Potrzebujesz roboczego blatu w swym warsztacie? A może chciałbyś wzmocnić ściany swego domu, wykorzystując technologię szkieletową? Obawiasz się jednak narażenia materiałów budowlanych na czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć? Płyta OSB to produkt o bardzo szerokim zastosowania – zarówno w budownictwie, jak i przy majsterkowaniu. To duża płyta z silnie sprasowanych wiórów drewnianych, odporna na odkształcanie się i pęcznienie. Będzie funkcjonalnie spełniała swoje zadanie bez konieczności szybkiej wymiany. Dzięki temu możesz przywiercić ją jako element konstrukcyjny ścian swego domu w technologii szkieletowej. Zyskasz wzmocnienie i dodatkową izolację ściany. W asortymencie marketów budowlanych Castorama znajdziesz także płyty OSB o innej grubości, więc bez trudu dobierzesz te, których potrzebujesz.

     Specyfikacja techniczna

     Długość produktu2500mm
     Szerokość produktu1250mm
     Grubość produktu12mm
     Pokrycie3.12m²
     Profil krawędziProsty
     Waga (kg)24kg
     MateriałDrewno
     MarkaKronopol
     Kod produktu5901940223151