Zobacz więcej Płyty poliwęglanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Płyty poliwęglanowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta poliwęglan jednokomorowy Palram bezbarwna 0,98 x 2 m 4 mm 1,96 m2
Strzałka w prawo

Płyta poliwęglan jednokomorowy Palram bezbarwna 0,98 x 2 m 4 mm 1,96 m2

55,98
/ szt.
28,56
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta poliwęglanowa to materiał stosowany w budownictwie, który sprawdzi się doskonale np. jako pokrycie dachowe tarasu. Produkt jest niezwykle wytrzymały i odporny na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Przepuszcza światło, dlatego jego montaż umożliwia stworzenie dobrych warunków oświetleniowych. Płyta jest lekka, a jej montaż przebiegnie szybko i sprawnie.

   Cechy i zalety

    Płyta wykonana z poliwęglanu komorowego to materiał budowlany, który możesz wykorzystać do wykonania zadaszenia tarasu, balkonu, wiaty czy garażu. Płyta jest transparentna i przepuszcza światło, dlatego sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie chcesz zapewnić sobie w ciągu dnia naturalne oświetlenie. Dzięki temu, zaoszczędzisz energię elektryczną, a światło dzienne będzie przyjemniejsze dla Twoich oczu. Cechą charakterystyczną płyty jest odporność na obciążenia oraz uszkodzenia. W efekcie nie musisz się obawiać o jej uszkodzenie, nawet podczas srogich zim, kiedy zalegnie na niej gruba warstwa ściegu, ani w trakcie intensywnych opadów deszczu czy gradu. Płyta jest lekka oraz łatwa w obróbce, dlatego bez problemu zamontujesz ją w docelowym miejscu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorTransparentny
     Pokrycie1.96m²
     Przeznaczeniewiaty garażowe, altany ogrodowe, ganki
     Kod produktu5908227329100