Zobacz więcej Płyty poliwęglanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Płyty poliwęglanowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta poliwęglan komorowy Palram brązowa 0,98 x 2 m 4 mm 1,96 m2

Płyta poliwęglan komorowy Palram brązowa 0,98 x 2 m 4 mm 1,96 m2

58,98
/ szt.
30,09
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Za pomocą płyty, wykonasz zadaszenie nad elementami małej architektury. Dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na działanie niskich temperatur oraz wilgoci, z powodzeniem może być eksponowania na otwartej przestrzeni nawet podczas intensywnej zimy. Produkt jest dostępny w wersji brązowej oraz w innych wariantach kolorystycznych.

   Cechy i zalety

    Płyta znajdzie swoje zastosowanie podczas prac remontowo-budowlanych. Doskonale nadaje się do wykonania zadaszenia nad tarasem, balkonem lub patio. Produkt został wykonany poliwęglanu komorowego, który charakteryzuje się wysoką odpornością na działanie niskich i wysokich temperatur, promieniowania słonecznego oraz wilgoci, dlatego będzie spełniał swoją funkcję przez długi okres czasu. Posiada lekką konstrukcję, co umożliwi sprawny oraz bezproblemowy montaż. Poprzez zastosowanie światło-przepuszczalnego materiału, produkt nie tylko zapewnia odpowiednie warunki do pracy i odpoczynku, ale również efektownie się prezentuje. Płyta komorowa została wykończona w kolorze brązowym, dlatego doskonale skomponuje się z większością drewnianych elementów dekoracyjnych.

     Specyfikacja techniczna

     KolorBrązowy
     Pokrycie1.96m²
     Przeznaczeniewiaty garażowe, altany ogrodowe, ganki
     Kod produktu5908227329179