Zobacz więcej Płyty poliwęglanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Płyty poliwęglanowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta poliwęglan komorowy Palram transparentna 0,98 x 2 m 10 mm 1,96 m2
Strzałka w prawo

Płyta poliwęglan komorowy Palram transparentna 0,98 x 2 m 10 mm 1,96 m2

128
/ szt.
65,31
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta poliwęglanowa to materiał budowlany, który przepuszcza światło, dlatego z powodzeniem możesz go zastosować np. jako zadaszenie tarasu. Zapewnisz sobie tym samym idealne, naturalne oświetlenie w ciągu dnia. Produkt charakteryzuje się znaczną wytrzymałością na obciążenia oraz uszkodzenia, a także na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

   Cechy i zalety

    Płyta poliwęglanowa komorowa to doskonały materiał, z którego możesz wykonać zadaszenie balkonu, tarasu czy wiaty. Płyta jest transparentna i przepuszcza światło dzienne, dlatego jej montaż pozwoli Ci nie tylko zaoszczędzić energię, ale także stworzyć idealne warunki np. do popołudniowej lektury książki czy gazety. Relaks przy naturalnym, dziennym świetle będzie nie tylko przyjemny, ale także zdrowy dla Twoich oczu. Cechą charakterystyczna produktu jest wysoka odporność na uszkodzenia. W efekcie nie musisz się obawiać o ewentualne uszkodzenia dachu, nawet w trakcie intensywnych opadów deszczu lub gradu. Płyta zniesie także spore obciążenia, np. zalegającą sporą warstwę śniegu. Produkt jest lekki, a jego obróbka jest bardzo łatwa, dlatego szybko i sprawnie umieścisz go w docelowym miejscu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorTransparentny
     Pokrycie1.96m²
     Przeznaczeniewiaty garażowe, altany ogrodowe, ganki
     Kod produktu5908227329070