Zobacz więcej Płyty poliwęglanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Płyty poliwęglanowe

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta poliwęglan komorowy Palram transparentna 0,98 x 2 m 16 mm 1,96 m2
Strzałka w prawo

Płyta poliwęglan komorowy Palram transparentna 0,98 x 2 m 16 mm 1,96 m2

218
/ szt.
111,22
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta poliwęglanowa to materiał budowlany przepuszczający światło, dlatego sprawdzi się doskonale jako zadaszenie tarasu, przedsionka, werandy, wiat garażowych czy altan ogrodowych. Produkt jest bardzo wytrzymały, odporny na uszkodzenia oraz wpływ niesprzyjających warunków atmosferycznych. Płyta jest łatwa w obróbce oraz montażu.

   Cechy i zalety

    Płyta z poliwęglanu komorowego to materiał budowlany, który z powodzeniem możesz zastosować do wykonania zadaszenia tarasu, balkonu, altany czy wiatrołapu. Płyta jest transparentna i przepuszcza światło, dlatego umożliwia stworzenie idealnych warunków oświetleniowych w ciągu dnia. Lektura książki czy gazety na tak zadaszonym balkonie lub tarasie, będzie nie tylko miłą rozrywką, ale także rozwiązaniem lepszym dla Twojego zdrowia. Produkt charakteryzuje się wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością termiczną. Dzięki temu, nie uszkodzą go nawet intensywne opady deszczu czy gradu, ani zmienne temperatury. Daje to gwarancję długoletniego i bezawaryjnego użytkowania. Płyta jest lekka, w związku z czym szybko i sprawnie osadzisz ją w miejscu przeznaczenia.

     Specyfikacja techniczna

     KolorTransparentny
     Pokrycie1.96m²
     Przeznaczeniewiaty garażowe, altany ogrodowe, ganki
     Kod produktu5908227329094