Zobacz więcej Płyty poliwęglanowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Dachy i rynny

Strzałka w prawo

Pokrycia dachowe

Strzałka w prawo

Płyty poliwęglanowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Płyta poliwęglan komorowy Palram transparentna 0,98 x 2 m 6 mm 1,96 m2

Płyta poliwęglan komorowy Palram transparentna 0,98 x 2 m 6 mm 1,96 m2

95,48
/ szt.
48,71
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Płyta poliwęglanowa to element powszechnie stosowany w budownictwie, który z powodzeniem możesz użyć np. do zadaszenia tarasu. Materiał przepuszcza światło, dzięki czemu zapewnisz sobie naturalne i przyjemne oświetlenie. Produkt jest odporny na uszkodzenia oraz niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych. Płyta jest lekka, dlatego zamontujesz ją sprawnie i szybko.

   Cechy i zalety

    Płyta z poliwęglanu komorowego to produkt, który doskonale nadaje się do wykonania zadaszenia tarasu, balkonu lub wiaty. Poliwęglan komorowy cechuje się transparentnością oraz przepuszczalnością światła, dlatego montaż płyty sprawi, że zapewnisz sobie w pomieszczeniu idealne oświetlenie. W efekcie popołudniowa lektura ulubionej książki i gazety będzie nie tylko przyjemna, ale także zdrowa dla Twoich oczu. Produkt jest niezwykle wytrzymały, a także odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. Dlatego nie musisz obawiać się, że intensywne opady czy brzydka pogoda uszkodzą zadaszenie twojego tarasu. Produkt jest również lekki i łatwy w obróbce, dlatego szybko i sprawnie umieścisz go w docelowym miejscu.

     Specyfikacja techniczna

     KolorTransparentny
     Pokrycie1.96m²
     Przeznaczeniewiaty garażowe, altany ogrodowe, ganki
     Kod produktu5908227329087