Zobacz więcej Podesty i parkiety tarasowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Architektura ogrodowa

Strzałka w prawo

Taras i balkon

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podest sosnowy Blooma 400 x 400 x 28 mm brązowy
Strzałka w prawo

Podest sosnowy Blooma 400 x 400 x 28 mm brązowy

9,98
/ szt.
62,38
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Drewniany podest to element, który możesz szeroko wykorzystać na zewnątrz budynków w czasie kształtowania krajobrazu. Przyda Ci się do wyznaczenia ścieżek ogrodowych czy tworzenia podłoża tarasowego lub balkonowego. Wykonany z sosnowego drewna podest został poddany odpowiedniej impregnacji, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania na zewnątrz.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz w łatwy sposób stworzyć optymalne podłoże do chodzenia czy wyznaczenia przestrzeni do relaksu w swoim ogrodzie, możesz wykorzystać prezentowany podest. Został on wykonany z drewna sosnowego, dlatego jest odporny na uszkodzenia, a jego impregnacja ciśnieniowa daje Ci pewność jego zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi. Brązowy podest doskonale będzie współgrał z zielenią posesji. Możesz z jego pomocą wyznaczyć ścieżki w ogrodzie i ułatwić sobie poruszanie po terenie. Podest sosnowy nadaje się także do utworzenia optymalnego podłoża na tarasie czy balkonie. Za jego pomocą łatwo i szybko przystosujesz posesję do swoich potrzeb, jak i również zapewnisz jej estetyczny wygląd i funkcjonalne obszary, podnoszące Twój komfort przebywania na świeżym powietrzu.

    • To wysokiej jakości drewno zostało zabezpieczone przed owadami oraz gniciem i może być wystawione na działanie zmiennych warunków atmosferycznych, jednak nie powinno mieć bezpośredniego kontaktu z gruntem
    • Naturalny i tradycyjny wygląd sosny nada Twojemu tarasowi oryginalny i wyjątkowy styl

    Specyfikacja techniczna

    Długość produktu400mm
    Szerokość produktu400mm
    Grubość produktu28mm
    Pokrycie0.16m²
    WytrzymałośćDo prac średniociężkich
    Mocowania i łączenia w zestawieBrak mocowań i łączeń w zestawie
    Instrukcja montażuUtwardzona, wypoziomowana podstawa zapewniająca odpływ wody (zalecany żwir lub wylewka). Podesty tarasowe należy układać na legarach lub podłożu. Podesty tarasowe przykręca się wkrętami ze stali nierdzewnej po uprzednim wywierceniu otworów wiertłem o mniejszej średnicy. Jest to konieczne, ponieważ jeśli wkręty zostaną wkręcone bez wywiercenia otworów, drewno może pękać
    Rodzaj obróbkiObróbka ciśnieniowa
    Możliwość odwracaniaBrak możliwości odwrócenia
    SeriaAdige
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producenta2 lata
    KolorKolor brązowy
    Grupa kolorystycznaBrązowy
    Kod produktu3663602948612