Produkty

Podgrzewacz pionowy Ariston BLU1 R 80 l 1,8 kW PL EU

Kliknij aby powiększyć

Podgrzewacz pionowy Ariston BLU1 R 80 l 1,8 kW PL EU

C
Marka: Ariston

Marka: Ariston

Kod: 521254

|
 • wysoka wydajność - technologia WaterPlus
 • ręczne i precyzyjne ustawianie temperatury
 • podwójny termostat bezpieczeństwa
 • trwały materiał izolacyjny (poliuretan)
 • zbiornik podgrzewacza pokryty emalią tytanową
Oferowany podgrzewacz stanowi idealne uzupełnienie domowej instalacji wodnej. Dzięki jego działaniu sprawisz, że do wszystkich kranów w Twoim mieszkaniu trafi ciepła woda, co zdecydowanie wpłynie na podwyższenie codziennego komfortu wszystkich domowników. Model ten cechuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną, ponieważ do wykonania jego zbiornika użyto emaliowanej stali.

Zamów i odbierz w sklepie za 2 godziny

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Pojemność podgrzewacza: 80 l

Parametry logistyczne

Długość opakowania

48 cm

Wysokość opakowania

45 cm

Szerokość opakowania

74.8 cm

Waga brutto

20.5 kg

Wymiary podgrzewacza

450 x 748 x 480 mm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ogrzewanie wody w gospodarstwach domowych

Pojemność podgrzewacza

80 l

Moc grzałki

1800 W

Profil poboru wody

M

Zakres regulacji temperatury

75°C

Poziom ochrony

IPX3

Sposób montażu podgrzewacza

pionowy

Klasa efektywności energetycznej

C

Parametry indywidualne

Marka

Ariston

Seria

Blu1 R

Gwarancja

podzespoły 12 miesięcy; szczelność zbiornika 24 miesiące

Nr referencyjny

3201943

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

stal emaliowana
Czy wiesz, że wykorzystanie podgrzewacza jest doskonałym sposobem na uzupełnienie domowej instalacji wodnej? Warto wybrać model wyróżniający się wysoką wydajnością, a przy tym niewymagający skomplikowanej obsługi. Polecany element został wyposażony w przyjazny dla użytkownika panel sterowania, który stworzono z zastosowaniem najnowszych technologii – wszystko po to, aby ułatwić Ci sprawne korzystanie z urządzenia. Dzięki pokryciu zbiornika podgrzewacza tytanową emalią, produkt cechuje się wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, co pozwoli Ci korzystać z niego bez obawy o utratę jego funkcjonalności. Podwójny termostat zapewnia natomiast bezpieczeństwo jego użytkowania. Odwiedź najbliższy market budowlany Castorama, by znaleźć także inne modele podgrzewaczy.
Ocena
1 komentarz
03.12.2019
Zalety są dwie: przystępna cena i waga. W porównaniu z moją poprzednią termą (Biawar 80l) ta jest mniejsza i lżejsza; sam zawiesiłem ją na ścianie. Są też może nie wady, ale mankamenty. Pierwszy, to wiotkie mocowanie. Widok wieszaka po zawieszeniu termy i napełnieniu wodą (moja ma 80l, w sumie waga ok. 100 kg) przeznaczony jest wyłacznie dla ludzi o mocnych nerwach. Drugi, to regulacja temperatury/grzanie termy. Pokrętło termostatu ma zaznaczone kropkami trzy położenia (jedną, dwiema i trzema). Podone oznaczenie jest na wskaźniku temperatury. Przy ustawieniy termostatu ma maksymalne grzanie (trzy kropki), wskaźnik wychyla się niewiele poza dwie. I rzeczywiście, chcąc uzyskać chcąc uzyskać wodę o temperaturze, do jakiej przyzwyczaiłem się przy poprzedniej termie, teraz muszę "odkręcać" więcej ciepłej wody.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za podzielenie się opinią o podgrzewaczu. Miło nam, że cena i gabaryty produktu Panu odpowiadają. Jednocześnie, przykro nam jeśli nie jest Pan z niego w pełni zadowolony w kwestii mocowań oraz regulacja temperatury. Mamy jednak nadzieję, że nie mają one wpływu na właściwe funkcjonowanie produktu. Gdyby potrzebował Pan fachowej porady w kwestii ustawień podgrzewacza, zachęcamy do kontaktu z jednym z naszych doradców (bezpośrednie w sklepie lub telefonicznie).

 • Porady
  i wskazówki

 • Instalacja

  Wszystko, co musisz wiedzieć o podgrzewaczach wody

 • Instalacja

  Wybieramy zasobnik wody - bojler

 • Instalacja

  Elektryczne podgrzewacze wody o małej mocy

Ocena i komentarz dla:

Podgrzewacz pionowy Ariston BLU1 R 80 l 1,8 kW PL EU