Zobacz więcej Pojemnościowe podgrzewacze wody

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Centralne ogrzewanie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Wi-Fi 80 l
Strzałka w prawo

Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Wi-Fi 80 l

1 698
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Wi-Fi to funkcjonalne urządzenie, które znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Zostało zaprojektowane i wykonane tak, aby instalacja oraz użytkowanie cechowały się prostotą i bezpieczeństwem. Konstrukcja podgrzewacza sprawia, że bez problemu zamocujesz go w każdym miejscu. Sprawdź także inne warianty produktów Ariston Velis.

   Cechy i zalety

    Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Wi-Fi 80 l jest przydatnym urządzeniem w gospodarstwie domowym. Może być zamontowany wszędzie tam, gdzie chcesz w szybki sposób podgrzać wodę użytkową. Oprócz tego, że produkt jest niezwykle użyteczny, cechuje się również szeregiem dodatkowych funkcji. Możesz nim sterować przy pomocy WiFi. Wystarczy, że na swoim smartfonie zainstalujesz aplikację Ariston Aqua Net. Dzięki temu zdalnie połączysz się z urządzeniem i ustawisz odpowiednie parametry. Podgrzewacz elektryczny Ariston Velis Wi-Fi został wykonany ze stali emaliowanej. Możesz podłączyć go zarówno w pionie, jak poziomie. Udogodnieniem jest przemyślana konstrukcja, która umożliwia połączenie dwóch niezależnych zbiorników wody.

    • Konstrukcja z dwoma niezależnymi ziornikami wody
    • Superpłaski
    • Dwie grzałki
    • Sterowanie WiFi aplikacją Ariston Aqua Net

    Specyfikacja techniczna

    Pojemność zbiornika65L
    Kod produktu5414849926639