Zobacz więcej Dywany

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Dywany

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład pod dywan 80 cm x 30 mb

Podkład pod dywan 80 cm x 30 mb

17,48
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkład dywanowy sprawia, że materiał wykładzinowy nie będzie się przemieszczał na podłodze. Mata może być stosowana na dowolnej powierzchni, również na śliskich panelach. Dzięki niej dywan czy chodnik nie będzie tworzył fałd, a jego rogi nie będą się zawijać, co chroni wykładzinę przed niszczeniem. Zapewnia też komfort chodzenia po dywanie.

   Cechy i zalety

    Podkład dywanowy to produkt, który podkłada się pod wykładziną, dywanem czy chodnikiem. Mata zapobiega przesuwaniu się i fałdowaniu materiałów na wszystkich powierzchniach. Dzięki temu wykładzina nie tylko ładnie wygląda, ale także zapewnia większe bezpieczeństwo poruszania się po pomieszczeniu. Mata chroni także chodniki przed zbyt szybkim niszczeniem się, ponieważ zapobiega odginaniu się ich rogów. W ten sposób minimalizuje się ryzyko upadku – mata polecana jest szczególnie do wykładania w miejscach ciągów komunikacyjnych, na przykład na korytarzu czy w holu. Doskonale sprawdza się też w pokoju dziecka. Produkt jest dostępny w różnych rozmiarach, co ułatwi Ci wybór maty odpowiednio dopasowanej do wymiarów dywanu czy chodnika.

    • Nadaje się na ogrzewanie podłogowe
    • Antypoślizgowa
    • Chroni przed zarysowaniem podłogi

    Specyfikacja techniczna

    Szerokość (cm)80cm
    Długość (cm)3000cm
    KolorBiały
    WzórJednobarwny
    Waga (kg)5.1kg
    Kod produktu3663602235880