icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Podkłady pod panele i podłogi drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Podkład pod panele Arbiton Aquastop Extra 3 mm 6 m2

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład pod panele Arbiton Aquastop Extra 3 mm 6 m2
Strzałka w prawo
8,98
/ m²
53,88
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podkład pod panele Arbiton Aquastop Extra świetnie sprawdza się jako spodnia warstwa pod podłogi w systemie pływającym. Nadaje się zarówno pod panele laminowane, jak i deski warstwowe. Idealne parametry zapewniają trwałość całej podłogi. Podkład nie wymaga dodatkowej folii paroizolacyjnej, stanowi też doskonałą izolację termiczną. Dzięki formie harmonijki montaż produktu przebiega sprawnie i szybko.

  Cechy i zalety

  Wykańczasz pomieszczenia i planujesz położenie paneli laminowanych lub drewnianej podłogi? Idealnym rozwiązaniem będzie podkład pod panele Arbiton Aquastop Extra. Dzięki niemu wyrównasz i przygotujesz podłoże pod ułożenie podłóg – laminowanych i drewnianych - w systemie pływającym. Produkt stanowi doskonałą warstwę termoizolacyjną, dzięki czemu chłód z nieogrzewanych pomieszczeń poniżej nie będzie przenikał przez podłogę. Podkład wyposażono w folię paroizolacyjną. Dzięki temu zabezpiecza powierzchnie przed wilgocią. Taśma samoprzylepna i kształt harmonijki sprawiają, że produkt jest łatwy w montażu. Podkład pod panele Arbiton Aquastop Extra 3 mm 6 m2 pochodzi z serii Secura, w naszej ofercie znajdziesz też inne produkty z tej rodziny, między innymi podkład przeznaczony do podłóg ogrzewanych.

  • Podkład 3w1 – nie wymaga dodatkowej folii paroizolacyjnej
  • Podkład w formie harmonijki pozwala skrócić czas montażu

  Specyfikacja techniczna

  Kod produktu5905167807262