Zobacz więcej Podkłady pod panele i podłogi drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład pod panele Diall Basic 2,0 mm biały 10 m2

Podkład pod panele Diall Basic 2,0 mm biały 10 m2

3,30
/ m²
32,98
/ rol.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...
Informacja

Wycofany z oferty

Niestety ten produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Kiedy wykańczasz posadzkę za pomocą paneli podłogowych, wykorzystaj odpowiedni podkład – zapewnia on właściwy przebieg montażu. Dzięki zastosowaniu właściwiej pianki wyrównasz drobne nierówności i stworzysz należytą warstwę izolacyjną. Prezentowany podkład pod panele jest lekki i elastyczny, dzięki czemu z łatwością go użyjesz.

   Cechy i zalety

    Do podłóg laminowanych, a także tych tworzonych z litego drewna, przyda Ci się prezentowany podkład pod panele. Ten rodzaj pianki polietylenowej sprawdza się jako podkład w czasie montażu i wykańczania podłóg. Wykorzystasz go zarówno podczas remontu we własnym mieszkaniu, jak i podczas realizacji projektu dewelopera. Materiał ten pozwoli na wykonanie odpowiedniego montażu paneli, zapewniając trwałe wykończenie. Zastosuj podkład wraz z folią paroizolacyjną dla stworzenia odpowiedniej warstwy separującej podłoże od posadzki, dzięki której podłoga zachowa swoje właściwości i funkcjonalność przez długi okres jej użytkowania. Prezentowany produkt nadaje się do nawierzchni ogrzewanych i chłodzonych, a także zapewnia izolację akustyczną.

    • Lekki
    • Elastyczny
    • Łatwy w obróbce
    • Odporny na wilgoć
    • W 100% podlega recyklingowi
    • Niepylący
    • Pianka jest niezwykle lekka, elastyczna i łatwa w użyciu, odporna na wilgoć i pozwala na wielokrotne użycie, w 100% nadaje się do recyklingu, wyrównuje drobne nierówności podłoża, jest niepyląca, nieścieralna i nietoksyczna

    Specyfikacja techniczna

    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Grubość produktu2mm
    Pokrycie10m²
    Wartość R (opór cieplny)0.05m²K/W
    KolorBiały
    MateriałPianka polietylenowa
    Kod produktu3663602881322