icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Podkłady pod panele i podłogi drewniane

Strona główna

Strzałka w prawo

Płytki i podłogi

Strzałka w prawo

Podkłady podłogowe

Strzałka w prawo

Podkład podłogowy Diall włókno drzewne 5 mm 6,99 m2

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkład podłogowy Diall włókno drzewne 5 mm 6,99 m2
Strzałka w prawo
8,47
/ m²
59,27
/ opak.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Podkład podłogowy wykorzystywany jest do tworzenia solidnych podłóg wewnątrz pomieszczeń. Sprawdzi się w każdym wnętrzu, odpowiednio chroniąc posadzkę przed zniekształceniami oraz nadając jej dodatkowych właściwości izolacyjnych. Produkt idealnie sprawdzi się podczas tworzenia podłóg z desek oraz paneli, zapewniając im użyteczność przez długie lata.

    Cechy i zalety

    Podkład podłogowy znajdzie zastosowanie podczas wykańczania domowych pomieszczeń. Przeznaczony jest do umieszczenia pod powierzchnią podłogi, tworząc tym samym dodatkowe zabezpieczenie. Dzięki jego zastosowaniu będziesz mógł wyrównać poziomy, tworząc stabilną konstrukcję oraz zabezpieczając ją przed odkształceniami nawet po długim czasie użytkowania. Ponadto stanowi dodatkową izolację cieplną oraz chroni podłogę przed szkodliwym wpływem wody, zapobiegającym samym wystąpieniu szkodliwych pleśni. Dzięki temu możesz ją zastosować w pomieszczeniach narażonych na wilgoć – na przykład w kuchni. Wykonana z drzewnych włókien pianka jest wysoce odporna na uszkodzenia mechaniczne, wobec czego nie traci swych właściwości pomimo długotrwałej eksploatacji. W prezentowanej przez nas ofercie znajdziesz szeroki wybór podkładów, co ułatwi Ci dopasowanie modelu do indywidualnych potrzeb.

    • Izolacja akustyczna: 19 dB

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu3663602918042