Zobacz więcej Podkładki na stół

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo

Podkładki na stół

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka na stół Colazione 28,2 x 43,6 cm

Podkładka na stół Colazione 28,2 x 43,6 cm

6,68
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładka na stół może być ciekawym elementem dekoracyjnym do jadalni czy kuchni. Wykorzystaj atrakcyjny wzór i wyrazistą kolorystykę, by ożywić pomieszczenie, a rodzinę zachęcić do wspólnych posiłków. Podkładka na stół dodatkowo skutecznie zabezpieczy powierzchnię mebla przed zabrudzeniem, uszkodzeniem czy napuchnięciem pod wpływem wysokiej temperatury czy rozlanego płynu. Produkt jest łatwy do utrzymania w czystości.

   Cechy i zalety

    Podkładka na stół do praktyczna i piękna dekoracja do mieszkania dla wszystkich miłośników ciekawych dodatków i niebanalnych wzorów. Produkt wyróżnia się atrakcyjnym rysunkiem, który zachęca do wspólnych posiłków, a jednocześnie przyjemnie współgra z wieloma aranżacjami. Żywa kolorystyka i wyraziste kształty to zasługa precyzyjnego wykończenia. Podkładka znakomicie chroni powierzchnię stołu czy ławy przed zabrudzeniem, porysowaniem czy uszkodzeniem pod wpływem bardzo wysokich temperatur naczyń. Podkładka na stół jest też łatwa do utrzymania w czystości, bo wystarczy ją przetrzeć czy zmyć, by na nowo mogła służyć do kolejnego posiłku. Produkt jest łatwy do przechowywania, nie zajmuje wiele miejsca i szybko wraca do pierwotnego wyglądu po rozłożeniu.

    • Ciekawa grafika w klasycznym stylu
    • Produkt łatwy w utrzymaniu w czystości
    • Uniwersalny rozmiar

    Specyfikacja techniczna

    KolorWielokolorowy
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu5908262438010