icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nakolanniki i podkładki pod kolana

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Ubrania ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka pod kolana 40 x 20 cm pomarańczowa

Podkładka pod kolana 40 x 20 cm pomarańczowa

14,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pomarańczowa podkładka pod kolana okaże się przydatna, jeśli dużo czasu spędzasz na pracach ogrodniczych czy majsterkowaniu. Podczas takich zajęć często trzeba podeprzeć się lub przysiąść na podłodze, a stąd już tylko krok do kłopotów z kolanami spowodowanych zaziębieniem. Podkładka blokuje dostęp wilgoci czy zimna ze strony ziemi, zapewniając komfortową pracę.

   Cechy i zalety

    Podkładka pod kolana jest niezbędna, jeśli lubisz prace ogrodnicze czy majsterkowanie w pobliżu domu. Przyda się też właścicielom warsztatów samochodowych, ogrodnikom i osobom, które dużo czasu spędzają w garażu. Dzięki takiej podkładce nie zaziębisz się, siedząc długo na ziemi. To też rozwiązanie dla osób, które w czasie pracy opierają kolana o ziemię. Taka podkładka ochroni ich nogi przed chłodem i wilgocią. Dzięki tego typu zabezpieczeniu zachowasz zdrowe stawy i będzie Ci wygodnie przez cały czas, gdy majsterkujesz lub zajmujesz się ogrodem. Podkładka może też być wykorzystywana jako siedzisko. Wykonano ją z miękkiego tworzywa sztucznego, które łatwo wymyjesz ze śladów ziemi czy trawy. Pomarańczowy kolor sprawia, że bez problemu dostrzeżesz ją na ziemi.

    • Zapewnia ochronę kolan podczas pracy na twardym podłożu; izoluje przed zimnem i wilgocią; można stosować jako siedzisko

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata do klęczenia
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905620016736