icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Nakolanniki i podkładki pod kolana

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Ubrania ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podkładka pod kolana 40 x 20 cm zielona

Podkładka pod kolana 40 x 20 cm zielona

14,98
/ Szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podkładka pod kolana w kolorze zieleni to przedmiot niezbędnie potrzebny każdemu, kto lubi dużo czasu spędzać w ogródku lub przy naprawie swojego auta lub motoru. Ponieważ takie prace wymuszają ciągłe siadanie, kucanie czy podpieranie się, mogą prowadzić do zaziębienia się i problemów z kolanami. Podkładka z tworzywa pozwoli ci zapomnieć o takich niebezpieczeństwach.

   Cechy i zalety

    Zielona podkładka ogrodnicza jest idealna do wszelkich prac ogrodniczych i warsztatowych. W ich trakcie często trzeba podeprzeć się ziemi, a nawet przysiąść. Dzięki podkładce podczas tych działań nie zaziębisz się ani nie zaszkodzisz swoim kolanom. Podkładka jest wygodna i miękka, więc możesz na niej wygodnie usiąść lub położyć nogi. Łatwo utrzymasz ją w czystości, bo wystarczy ją opłukać, by zniknęły ślady ziemi. Do tego na zielonym tle nie widać zabrudzeń od trawy. Kolor nie odznacza się też na tle roślinności, więc możesz ją przechowywać w szklarni czy na balkonie. To idealny sposób, by odizolować się od mokrego czy zimnego podłoża podczas pracy na świeżym powietrzu. Przyda się też w domu czy garażu, bo i tam od ziemi potrafi ciągnąć chłód. Warto mieć ją pod ręką za każdym razem, gdy zabierasz się do pracy w domu i jego okolicy.

    • Zapewnia ochronę kolan podczas pracy na twardym podłożu; izoluje przed zimnem i wilgocią; można stosować jako siedzisko

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuMata do klęczenia
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu5905620016743