Produkty

Podkładka samoprzylepna Diall filcowa 215 x 80 mm beżowa

Kliknij aby powiększyć

Podkładka samoprzylepna Diall filcowa 215 x 80 mm beżowa

Marka: Diall

Marka: Diall

Kod: 119400

Dodaj pierwszą opinię!

|
 • chroni podłogi przed powstawaniem śladów
 • zmniejsza hałas podczas przesuwania mebli
 • dostępna w różnych rozmiarach i kolorach
Podkładka samoprzylepna przeznaczona jest do mocowania pod nóżkami mebli – podczas przesuwania łóżek, biurek czy szafek stanowi idealną ochronę dla podłogi. Zabezpiecza ją przed zarysowaniami, zadrapaniami i innymi uszkodzeniami mechanicznymi, co jest szczególnie istotne w przypadku delikatnych paneli oraz kosztownych drewnianych parkietów.

Zwroty bez problemu

Zamów i odbierz w sklepie w 2 godziny

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Parametry logistyczne

Wysokość opakowania

0.5 cm

Długość opakowania

28 cm

Szerokość opakowania

9 cm

Waga brutto

0.03 kg

Wymiary produktu

215 x 80 mm

Grubość

5,5 mm

Liczba sztuk w opakowaniu

1

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

ochrona podłogi przed zarysowaniami

Sposób montażu

samoprzylepna

Parametry indywidualne

Marka

Diall

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Informacje dodatkowe

chroni podłogi przed powstawaniem śladów; zmniejsza hałas podczas przesuwania mebli; dostępna w różnych rozmiarach i kolorach

Nr referencyjny

F070F52158

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

poliester (PES), klej topliwy

Kształt

prostokątne

Kolor

beżowy

Podkładka samoprzylepna zadowoli Cię wysoką funkcjonalnością. Dzięki temu produktowi zagwarantujesz podłogom w swoim mieszkaniu idealny wygląd na długi czas. Podkładkę należy zamocować pod nóżkami mebli – sof, wersalek, łóżek, szaf czy szafek. W ten sposób będzie ona chroniła parkiety i panele przed uszkodzeniami, zadrapaniami i zarysowaniami podczas przemeblowania. Wykonana została z miękkiego filcu, więc idealnie sprawdza się w roli zabezpieczenia. Dodatkowo eliminuje hałasy przy przesuwaniu mebli, zapewniając domownikom komfort podczas pracy. Model samoprzylepny zamocujesz z łatwością, bez konieczności stosowania dodatkowych klejów. Dostępne są także produkty w innych rozmiarach i kształtach, abyś mógł wybrać podkładki idealnie dopasowane do Twoich mebli.
Ten produkt jeszcze nie ma opinii
 • Porady
  i wskazówki

 • Wykończenie

  Podłoga w biurze – jak ją zabezpieczyć przed uszkodzeniem?

 • Urządzanie

  Kiedy łóżko skrzypi – co możemy zrobić

 • Narzędzia i artykuły

  Podkładki pod meble – gotowe rozwiązania i pomysły DIY

CASTORAMA POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, informuje, iż wprowadzona do obrotu półmaska z zaworem DS. DTC3C-F, FFP3 NR, kod EAN 3663602903048, nie spełnia zasadniczych wymagań załącznika II rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG (Dz. Urz. UE L2016.81.51), w zakresie oporu wdechu dla badanej klasy ochrony (FFP3 NR), co stwarza zagrożenie ograniczonego dopływu tlenu w trakcie użytkowania wyrobu, co może powodować konieczność ściągnięcia wyrobu z twarzy, a zatem przedostania się do płuc, zanieczyszczonego powietrza i stwierdzonych niezgodności formalnych, z uwagi na brak certyfikatu oceny typu UE i dokumentów potwierdzających przeprowadzenie procedury oceny zgodności wyrobu oraz brak wskazania w instrukcji użytkowania wyrobu nazwy i adresu producenta. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ocena i komentarz dla:

Podkładka samoprzylepna Diall filcowa 215 x 80 mm beżowa