icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Ziemia do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże beztorfowe do orchidei Verve 5 l

Podłoże beztorfowe do orchidei Verve 5 l

9,98
/ szt.
2
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże beztorfowe do orchidei Verve zapewnia roślinom doskonałe warunki do wzrostu. Odznacza się przepuszczalną strukturą, dzięki czemu nie gromadzi nadmiaru wody. Jest bogate w składniki odżywcze, które przyśpieszają rozwój korzeni. Uwalniają się one stopniowo przez okres 8 tygodni od posadzenia rośliny. Podłoże to może być stosowane o dowolnej porze roku.

   Cechy i zalety

    Podłoże beztorfowe do orchidei Verve 5 l przeznaczone jest zarówno do sadzenia, jak i przesadzania storczyków. Zapewnia właściwe parametry pH oraz przepuszczalność wody i powietrza. Dostarcza roślinie odpowiednie składniki odżywcze. Są one dostosowane do potrzeb storczyków. Podłoże jest przygotowane w taki sposób, aby rośliny miały optymalne warunki do wzrostu. Produkt zawiera w swoim składzie 100% włókna kokosowe oraz korę. Dzięki temu odznacza się przepuszczalną strukturą. Cecha ta korzystnie wpływa na rozwój korzeni. Podłoże beztorfowe do orchidei Verve dostępne jest w 5 litrowym opakowaniu. Ilość ta całkowicie wystarczy do napełnienia kilku średnich doniczek. W naszej ofercie można znaleźć również podłoża do innych roślin uprawianych w domu.

    • Do przesadzania storczyków

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPodłoże
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Długość pojemnika350mm
    Szerokość pojemnika230mm
    Wysokość pojemnika20mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Pojemność5L
    Okres stosowaniaOdżywia przez okres 6 tygodni
    Skład100% włókno kokosowe, kora
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    BiodegradowalnyBiodegradowalny
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed warunkami atmosferycznymi Przechowywać produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od chemikaliów ogrodowych.
    Kod produktu5063022050373