LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Ziemia do roślin domowych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Ziemie i podłoża

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podłoże beztorfowe do roślin domowych Verve

Podłoże beztorfowe do roślin domowych Verve

7,98
/ szt.
1,60
/ l
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podłoże beztorfowe do roślin domowych Verve nadaje się do uprawy oraz przesadzania większości gatunków liściastych. Przeznaczone jest do kwiatów oraz roślin domowych, które nie wymagają kwaśnej gleby. Podłoże przepuszcza tlen oraz wodę, a ponadto jest bogate w składniki odżywcze. W swoim składzie zawiera zielony nawóz, który odżywia roślinę przez około 8 tygodni od zasadzenia.

   Cechy i zalety

    Podłoże beztorfowe do roślin domowych Verve doskonale nadaje się do sadzenia nowych, jak i przesadzania starszych kwiatów. W jego składzie znajduje się włókno kokosowe oraz drzewne, kora, zielony kompost i perlit, który poprawia strukturę gleby. Podłoże beztorfowe do roślin domowych Verve dobrze utrzymuje wilgoć. Jednocześnie dzięki lekkiej strukturze przepuszcza nadmiar wody. Dostarcza roślinie wiele wartości odżywczych. Uwalniają się one przez okres około 8 tygodni od zasadzenia. Podłoże doskonale nadaje się do większości gatunków. Jednak nie jest polecane do roślin wymagających kwaśnej ziemi, takich jak wrzosy, azalie lub kamelie. Opakowanie zawiera 5 litrów mieszanki. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też podłoża dla innych gatunków roślin.

    • Do przesadzania i nawożenia pogłównego liściastych roślin doniczkowych

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPodłoże
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    Gwarancja producentaBrak gwarancji, tylko rękojmia
    MarkaVerve
    Długość pojemnika350mm
    Szerokość pojemnika230mm
    Wysokość pojemnika20mm
    NormaProdukt rejestrowany przez MRiRW
    SeriaPodłoża i użyźniacze
    Typ pojemnikaTorba
    BeztorfowyBeztorfowy
    Okres stosowaniaOdżywia przez okres 6 tygodni
    Skład100% włókno kokosowe, kora, włókno drzewne, kompost naturalny, perlit
    Zawartość torfu0%
    Materiał pojemnikaTworzywo sztuczne
    Informacje dotyczące bezpieczeństwaPodczas prac ogrodowych należy zawsze używać rękawiczek i myć ręce po użyciu. Opakowanie należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, aby uniknąć niebezpieczeństwa uduszenia. Używać w dobrze wentylowanych miejscach i unikać wdychania pyłu. Przed użyciem należy upewnić się, że można bezpiecznie korzystać z produktu, szczególnie w przypadku skłonności do alergii. Zachować ostrożność przy podnoszeniu
    Instrukcje dotyczące przechowywaniaProdukt należy przechowywać w suchym, chłodnym i zacienionym miejscu. Chronić przed warunkami atmosferycznymi Przechowywać produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku, w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt oraz z dala od chemikaliów ogrodowych.
    Kod produktu5063022050366