Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka 24 cm biała

Podstawka 24 cm biała

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja

Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawka biała posłuży Ci w domu lub w ogrodzie. Produkt wykonany z wysokiej jakości ceramiki cechuje się niewrażliwością na mróz oraz wytrzymałością. Model w jasnym odcieniu wykorzystaj pod donicą z otworami do odprowadzania wody. Dzięki temu zapewnisz roślinie odpowiednie warunki do wzrostu, a zapobiegniesz zabrudzeniu podłogi czy parapetu.

   Cechy i zalety

    Podstawka 24 cm biała jest wykonana z wytrzymałej ceramiki. Szkliwiony model charakteryzuje się odpornością na mróz. Dzięki temu produkt wykorzystasz nie tylko w aranżacji domu, lecz także ogrodu. Podstawka biała pozwoli Ci uniknąć zachlapania podłogi, stołu lub parapetu. Produkt połączysz z doniczką, która ma otwory drenażowe. Dzięki temu zapewnisz roślinie optymalne warunki, a dodatkowo zapobiegniesz wylaniu się nadmiaru wody. Podstawka ma uniwersalny kolor, dlatego wkomponujesz ją w dowolny wystrój. Produkt połącz z doniczką w tym samym odcieniu, jeśli chcesz uzyskać minimalistyczny efekt. Zdecyduj się na kontrastowe zestawienie białej podstawki z czarną doniczką, żeby całość prezentowała się oryginalnie. W naszej ofercie znajdziesz również mniejsze podstawki pod doniczki.

    • Mrozoodporna podstawka
    • Szeroki zakres zastosowania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu240mm
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałCeramika
    Kod produktu5905925105500