Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka 31 cm biała

Podstawka 31 cm biała

56,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Informacja
Produkt dostępny wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej.

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawka biała przyda Ci się do uprawy roślin na tarasie, balkonie lub w ogrodzie. Produkt spełni swoje funkcje również we wnętrzu. Model wykonano z ceramiki, która wyróżnia się odpornością na mróz. Produkt jest przeznaczony do łączenia z donicami mającymi na dnie otwory drenażowe. Takie zestawienie zapobiegnie zachlapaniu podłogi i zapewni roślinie optymalne warunki do wzrostu.

   Cechy i zalety

    Podstawka 31 cm biała jest przeznaczona do uprawy roślin. Produkt wykorzystaj w aranżacji ogrodu. Podstawka jest wykonana z ceramiki odpornej na mróz, dlatego nie musisz obawiać się jej zniszczenia. Szkliwiony model doskonale sprawdzi się również w domu. Podstawka biała ochroni podłogę przed zachlapaniem. Produkt ułożysz pod donicą z otworami do odprowadzania nadmiaru wody. Dzięki temu ochronisz powierzchnię przed zabrudzeniem, a roślinie zapewnisz najlepsze warunki do wzrostu. Model w białym kolorze z łatwością wkomponujesz we wnętrze. Podstawkę skomponuj z donicą w takim samym odcieniu. Możesz też zdecydować się na oryginalne, kontrastowe połączenie bieli z czernią. W naszym asortymencie znajdziesz także mniejsze wersje ceramicznej podstawki.

    • Mrozoodporna podstawka
    • Szeroki zakres zastosowania

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu310mm
    Grupa kolorystycznaBiały
    KolorBiały
    MateriałCeramika
    Kod produktu5905925105524