LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Cermax 46 15 cm piasek

Podstawka Cermax 46 15 cm piasek

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawka to element wykorzystywany w czasie dekorowania pomieszczeń – przeznaczona jest do umieszczenia pod donicą z otworem, gdzie zapobiega wyciekaniu na podłogę nadmiaru wody. Wyróżnia się eleganckim kolorem piasek, więc idealnie sprawdzi się w klasycznym pomieszczeniu. Przedmiot stworzony z ceramiki charakteryzuje się długotrwałą żywotnością.

   Cechy i zalety

    Podstawka przeznaczona jest do umieszczenia pod donicą z otworem, gdzie zapobiega wyciekaniu nadmiaru wody na podłogę – przyda Ci się podczas tworzenia kwiatowych dekoracji. Model wykonany z ceramiki wyróżnia się długotrwałą żywotnością. Barwa piasek ociepla wygląd otoczenia, tworząc klimat sprzyjający relaksowi. Kolor ten tworzy modny kontrast w połączaniu z ciemnymi odcieniami, więc element będzie elegancko prezentował się przykładowo przy ciemnozielonej doniczce. Podstawka umożliwiająca wykonywania atrakcyjnych dekoracji przyda się nie tylko w mieszkaniu, ale także w miejscu pracy. W proponowanym asortymencie znajdziesz również inne rodzaje tego produktu, zatem z powodzeniem wybierzesz model adekwatnie do własnych oczekiwań.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu150mm
     Szerokość produktu150mm
     Grupa kolorystycznaBeżowy
     KolorPiaskowy
     Kod produktu4013738249180