LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Podstawki do doniczek wewnętrznych

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Doniczki wewnętrzne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawka Cermax 46 18 cm piasek

Podstawka Cermax 46 18 cm piasek

9,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Podstawka w kolorze piaskowy, to doskonały produkt, którym subtelnie udekoruje przestrzeń na parapecie. Dzięki elementowi, wypływająca z donicy woda nie zamoczy parapetu oraz podłogi. Podstawka została wykonana z ceramiki, która jest odpowiednio trwała, dzięki czemu element zachowa estetyczny wygląd, pomimo upływu lat.

   Cechy i zalety

    Produkt, który doskonale udekoruje przestrzeń na parapecie w Twoim mieszkaniu lub domu, to podstawka. Element pełni także rolę praktyczną, bowiem zatrzymuje ściekającą wodę z donicy. Dzięki temu zabezpieczysz parapet przed powstawaniem nieestetycznych plam na jego powierzchni. Podstawka jest w kolorze piaskowy, zatem odpowiednio wkomponuje się we wnętrza w podobnym odcieniu, ale będzie również ładnie kontrastować na tle ciemnych dodatków dekoracyjnych. Element został wykonany z ceramiki, która jest należycie wytrzymała, dlatego też produkt zachowa estetyczną prezencję przez wiele lat. W prezentowanej ofercie dostępne są także inne podstawki, które pozwolą Ci w estetyczny sposób udekorować parapet w Twoim mieszkaniu.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu180mm
     Szerokość produktu180mm
     Grupa kolorystycznaBeżowy
     KolorPiaskowy
     Kod produktu4013738309686