icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Akcesoria naprawcze

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria naprawcze

Strzałka w prawo

Podstawki pod samochód Vorel 2 t 2 szt.

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Podstawki pod samochód Vorel 2 t 2 szt.
97,98
/ kpl.
48,99
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Szukasz sposobu na podniesienie samochodu w czasie prac serwisowych? Dobrze trafiłeś! Proponowane podstawki pozwalają na łatwe uniesienie pojazdu, co umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Produkt stworzony został z metalu, wobec czego przez długi czas zachowa odporność na zniekształcenia. Proponujemy też inne akcesoria warsztatowe.

  Cechy i zalety

  W Twoim warsztacie brakuje narzędzi pozwalających na łatwą naprawę samochodu? Koniecznie wyposaż go w proponowane podstawki – umożliwiają uniesienie pojazdu, dzięki czemu bezproblemowo dotrzesz do trudno dostępnych miejsc. Części będą służyć Ci przez długi czas nawet w przypadku ich częstego użytkowania – wyprodukowane zostały bowiem z trwałego metalu. Zadowoli Cię ich funkcjonalność, ponieważ posiadają opcję regulacji wysokości pracy. Praktyczne akcesoria przydadzą się zarówno w profesjonalnym serwisie naprawczym, jak też w przydomowym garażu. Marzy Ci się warsztat, w którym samodzielnie przeprowadzisz drobne prace serwisowe przy swoim pojeździe? Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas ofertą i wypróbowania proponowanych podstawek!

  • Zakres użyteczny 280 - 370 mm

  Specyfikacja techniczna

  Liczba sztuk w opakowaniu2
  Typ opakowaniakpl.
  KolorMix
  MateriałMetal
  Kod produktu5906083803123