LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik do przygotowania mieszanki Nevada 1 l

Pojemnik do przygotowania mieszanki Nevada 1 l

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik marki Nevada przyda Ci się do sporządzania mieszanki paliwa z olejem czy też przechowywania większej ilości paliwa. Kanister został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest wytrzymałe na działanie aktywnych czynników paliwa. Sporządzanie mieszanki w pojemniku jest polecane szczególnie w okresie docierania silnika. W naszej ofercie znajdziesz również oleje do silników dwusuwowych.

   Cechy i zalety

    Pojemnik marki Nevada to kanister przeznaczony do mieszania paliwa z olejem. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego, które jest odporne na czynniki aktywne paliwa. Pojemnik posiada praktyczną podziałkę, ułatwiającą wykonanie mieszanki. Aby przygotować roztwór, należy napełnić kanister paliwem do miejsca oznaczonego na podziałce jako 1 litr, a następnie dolać zalecaną ilość oleju do dwusuwów, zamknąć szczelnie pojemnik i energicznie nim wstrząsnąć. Korzystanie z kanistra do mieszanek jest szczególnie zalecane w okresie docierania silnika. Pojemnik jest również przydatny do przechowywania większej ilości paliwa oraz do jego stabilizacji po sezonie. Wśród naszego asortymentu znajdziesz także szeroki wybór olejów do silników dwusuwowych.

    • Ułatwia sporządzenie mieszanki benzynowej w odpowiedniej proporcji

    Specyfikacja techniczna

    Kod produktu5904941602345