Dostawa za 1 zł na wybrane produkty dla zamówień od 500 zł! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pojemniki

Strona główna

Strzałka w prawo

Łazienka

Strzałka w prawo

Akcesoria łazienkowe

Strzałka w prawo

Pojemniki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik kosmetyczny GoodHome Aetna
Strzałka w prawo

Pojemnik kosmetyczny GoodHome Aetna

39,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pojemnik kosmetyczny Aetna to przydatny dodatek do łazienki. Wyróżnia się eleganckim wykonaniem oraz wysoką jakością. Jego atrakcyjny wygląd bez trudu dopasujesz do aranżacji wnętrza. W naszej ofercie znajdziesz także inne pojemniki do przechowywania drobnych kosmetyków i akcesoriów toaletowych. Sprawdź naszą ofertę i wybierz modele, które spełnią Twoje oczekiwania.

    Cechy i zalety

    Cenisz sobie porządek w łazience? Produktem, który pomoże Ci go zachować, jest pojemnik kosmetyczny Aetna. Jest to funkcjonalny element, który pomieści różne rzeczy codziennego użytku. Do środka schowasz patyczki do uszu, płatki kosmetyczne lub inne drobne akcesoria. Dzięki temu pozbędziesz się jednorazowych opakowań z plastiku, a produkty zachowają świeżość na długi czas. Pojemnik kosmetyczny Aetna ma także dogodne wymiary i nie zajmuje wiele miejsca. Ustawisz go tuż przy zlewie lub na niewielkiej półce, by zawsze mieć przybory pod ręką. Produkt został wykonany z ceramiki. Prosta forma oraz ponadczasowa kolorystyka sprawią, że pojemnik nie tylko będzie spełniał funkcję użytkową, ale również dekoracyjną. Sprawdź także pozostałe akcesoria toaletowe tej serii.

      Specyfikacja techniczna

      Typ produktuPojemnik
      Liczba sztuk w opakowaniu1
      Typ opakowaniaPojedynczo/Na sztuki
      Gwarancja producenta2 lata
      MarkaGoodHome
      Głębokość produktu100mm
      Średnica produktu100mm
      Szerokość produktu100mm
      Wysokość produktu100mm
      SeriaAetna
      Liczba przegród1
      Mocowania i łączenia w zestawieMocowania i łączenia niewymagane
      Grupa kolorystycznaBiały
      KolorBiało-czarny
      Materiał pokrywyCeramika
      MateriałCeramika
      WykończenieBłyszczące
      Kod produktu5059340203812