Zobacz więcej Pojemniki i organizery kuchenne

Strona główna

Strzałka w prawo

Kuchnia

Strzałka w prawo

Akcesoria kuchenne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pojemnik na artykuły sypkie Curver 1,3 l

Pojemnik na artykuły sypkie Curver 1,3 l

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Pojemnik na artykuły sypkie Curver to sposób na zabezpieczenie żywności przed wilgocią, przypadkowym rozsypaniem się, szkodnikami i zwietrzeniem. Produkt posiada certyfikat potwierdzający, że można przechowywać w nim pożywienie. Naczynie jest lekkie, odporne na uszkodzenia i szczelne. Przezroczyste ścianki pozwalają łatwo zidentyfikować jego zawartość. Pojemnik możesz myć w zmywarce.

   Cechy i zalety

    Pojemnik na artykuły sypkie Curver 1,3 l pomoże Ci chronić żywność przed wilgocią, szkodnikami, zwietrzeniem i rozsypaniem. Produkt wykonano z polipropylenu — jest lekki, szczelny i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Pojemnik ma certyfikat dopuszczający go do kontaktu z żywnością. Możesz przechowywać w nim między innymi: płatki śniadaniowe, kawę, sól, cukier, ryż czy suchą karmę dla zwierząt. Transparentne ściany produktu pozwalają łatwo zidentyfikować jego zawartość oraz na bieżąco kontrolować poziom jej zużycia. Naczynie z łatwością utrzymasz w czystości — możesz myć je w zmywarce. Pojemnik na artykuły sypkie Curver pochodzi z kolekcji Dry Cube. Wśród naszego asortymentu znajdziesz też produkty z tej serii o innej pojemności.

    • Przezroczyste
    • Lekkie
    • Szczelne

    Specyfikacja techniczna

    MarkaCurver
    Wysokość produktu150mm
    SeriaDry cube
    Pojemność1.3L
    Grupa kolorystycznaTransparentny
    MateriałPolipropylen (PP)
    Kod produktu3253920996008