Zobacz więcej Pokrowce na meble

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Pokrowce na meble

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrowiec na parasol Blooma 190 x 45 cm
Strzałka w prawo

Pokrowiec na parasol Blooma 190 x 45 cm

45,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Parasol ogrodowy to sposób na cieszenie się cieniem na tarasie czy podczas odpoczywania przed domem. Przez większą część roku nie jest on jednak przydatny, dlatego po zakończonym sezonie letnim można go złożyć. Aby nie zniszczał wtedy od słońca i deszczu, warto zabezpieczyć go odpowiednim pokrowcem. Przed zakupem możesz zmierzyć parasol i dobrać pokrowiec, który zakryje go w całości.

   Cechy i zalety

    Jeśli chcesz, by parasol był zawsze tak samo efektowny, jak tuż po zakupie, to musisz go odpowiednio zabezpieczyć poza sezonem. W przeciwnym razie zmyty deszczem i wypłowiały na słońcu straci kolor. W przypadku złożonego parasola mogą wtedy pojawić się również nierówne zacieki i odbarwienia. Przykryj swój parasol takim pokrowcem, by uniknąć podobnych zniszczeń. Pod osłoną będzie on zabezpieczony przed słońcem i pomoże zminimalizować zniszczenia spowodowane mrozem i deszczem. Wiosną wystarczy, że zdejmiesz pokrowiec i złożysz go na czas wakacji, by móc korzystać z parasola. Nie jesteś pewien, który pokrowiec wybrać? Zmierz swoje ogrodowe meble, a następnie sprawdź, jakie wymiary mają pokrowce dostępne na stronie Castoramy.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu3663602723936