Zobacz więcej Pokrowce na meble

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Meble ogrodowe

Strzałka w prawo

Pokrowce na meble

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrowiec na parasol Blooma 220 x 75 cm

Pokrowiec na parasol Blooma 220 x 75 cm

54,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Niezabezpieczony parasol po sezonie zniszczy się, jeśli nadal będziesz przechowywać go na zewnątrz. Może zresztą paść ofiarą myszy czy ekstremalnych temperatur również w garażu czy piwnicy. Aby tego uniknąć, na zimę zabezpiecz go specjalnym pokrowcem. Dzięki niemu parasol może przetrwać zimę, nawet stojąc na zewnątrz, a na początku kolejnego sezonu wystarczy zdjąć pokrowiec, by znów cieszyć się parasolem.

   Cechy i zalety

    Parasole ogrodowe są rozkładane głównie na lato. Jeśli nie zabezpieczysz swojego modelu poza sezonem, to zniszczeje i po kilku latach trzeba go będzie wyrzucić. Dlatego warto okryć go na zimę takim pokrowcem. Dzięki niemu parasol nie wypłowieje i do pewnego stopnia będzie zabezpieczony przed zniszczeniami, jakich mogłyby dokonać ptaki czy małe zwierzęta. Poza tym to też pewna ochrona przed wilgocią i mrozem. Na początku kolejnego sezonu wystarczy zdjąć pokrowiec i nie musisz już odkurzać czy czyścić swojego parasola. Pokrowiec ma neutralny kolor i nie rzuca się w oczy w ogrodzie czy na tarasie. Jeśli szukasz też innych rodzajów pokrowców, aby zabezpieczyć swoje meble ogrodowe, sprawdź na stronie Castoramy pełną ofertę w ramach tej kategorii.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu3663602723844