icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 8.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Pojemniki dekoracyjne

Strona główna

Strzałka w prawo

Pudełka, kosze i kartony

Strzałka w prawo

Pojemniki dekoracyjne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Pokrywka do skrzynki Keeeper Emilia 15 l

Pokrywka do skrzynki Keeeper Emilia 15 l

3,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Pokrywka do skrzynki Keeeper uzupełnia służący do przechowywania pojemnik. Jest to polski produkt, który sprawdzi się zarówno w warunkach domowych, jak również w biurze albo magazynie. Został wykonany z wytrzymałego, trwałego polipropylenu. Pasuje do wszystkich pojemników z tej samej kolekcji. Produkt jest dostępny w transparentnej wersji.

  Cechy i zalety

  Rzeczy, które chcesz przechować w bezpiecznych warunkach, powinny być zawsze odpowiednio zabezpieczone. W wielu sytuacjach sam pojemnik jest niewystarczający – musi mieć jeszcze dopasowane wieko. Pokrywka do skrzynki Keeeper 15 l sprawdzi się jako uzupełnienie pojemników z tej samej serii. Dostępna jest w wersji transparentnej. Z tego powodu będzie pasowała do wszystkich kolorów skrzynek. Jest to produkt polskiego producenta. Pokrywka do skrzynki Keeeper została wykonana z polipropylenu. Materiał ten wyróżnia się wytrzymałością i świetnie chroni przechowywane w pojemniku przedmioty przed ryzykiem zalania albo zabrudzenia. Pokrywka uzupełni pojemnik zarówno w biurze, jak i domu. Sprawdź, jakie inne produkty do przechowywania Keeeper znajdziesz w asortymencie naszych sklepów.

  • Wykonane z mocnego i wytrzymałego materiału
  • Produkt polski
  • Można układać w kolumny

  Specyfikacja techniczna

  Typ opakowaniaszt.
  MarkaKeeeper
  KolorTransparentny
  MateriałPolipropylen (PP)
  Kompatybilność11 - 20 l
  Kod produktu4001515547017