Zobacz więcej Spawarki i migomaty

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Spawanie

Strzałka w prawo

Spawarki i migomaty

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półautomat spawalniczy Bester Mag Power 2301
Strzałka w prawo

Półautomat spawalniczy Bester Mag Power 2301

3 998
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półautomat spawalniczy to produkt, który przede wszystkim sprawdzi się podczas spawania. Za pomocą produktu, możesz zarówno w łatwy jak i szybki sposób wykonać solidne zespolenia elementów konstrukcji stalowej. Produkt cechuje się małymi gabarytami, w związku z czym z łatwością przeniesiesz półautomat spawalniczy w pożądane miejsce.

   Cechy i zalety

    Jeżeli poszukujesz produktu, który przede wszystkim zapewni Ci wykonanie precyzyjnych spoiw, zastosujesz półautomat spawalniczy. Element warto posiadać w swoim przydomowym warsztacie. Za pomocą urządzenia możesz w łatwy i szybki sposób wykonać spawanie części od stalowej konstrukcji. Produkt przede wszystkim wyróżnia 10 stopniowa regulacja prądu spawania, dzięki czemu znacząco ułatwisz swoją pracę, zapewniając sobie tym samym należyty komfort. Urządzenie ma małe wymiary oraz jest niezwykle poręczne, w związku z czym możesz z łatwością przetransportować produkt w dogodne dla Ciebie miejsce. Wśród naszego asortymentu, odnajdziesz także wiele innych rodzajów spawarek, które będą równie przydatne do prac spawalniczych w Twoim gospodarstwie domowym.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaBester
     Maksymalny prąd wejściowy30A
     Minimalny prąd wejściowy215A
     Napięcie400V
     Parametry prądu w cyklu pracy35% - 200 A, 60% - 150 A, 100% - 115 A
     Kod produktu5907709519459