icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Polistyren i poliwęglan

Strona główna

Strzałka w prawo

Dekoracja ścian

Strzałka w prawo

Płyty ścienne

Strzałka w prawo

Polistyren i poliwęglan

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Poliwęglan lity 2 mm 1 x 0,5 m

Poliwęglan lity 2 mm 1 x 0,5 m

49,48
/ szt.
98,96
/ m²
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Jeśli szukasz materiału do zbudowania osłony lub daszku, to idealnie nada się do tego poliwęglan lity. Ten uniwersalny produkt doskonale sprawdzi się do utworzenia osłony przy kasie sklepu lub recepcji w hotelu. Jest bardzo wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie środków dezynfekujących. Dzięki temu przetrwa wiele lat w nienagannym stanie.

  Cechy i zalety

  Poliwęglan lity 2 mm 1 x 0,5 m to doskonały produkt dla każdego, kto szuka uniwersalnego materiału do zbudowania lekkich i wytrzymałych konstrukcji. Przy pomocy elementu możesz utworzyć osłonę, która odgrodzi klientów sklepu czy hotelu od pracowników. Dzięki temu personel Twojej firmy będzie mógł się poczuć bezpiecznie. Artykuł doskonale się nadaje również do zbudowania lekkiego daszku nad drzwiami. Dzięki temu zabezpieczysz wejście do firmy lub domu przed opadami deszczu i gradu. Poliwęglan lity to materiał, który jest bardzo łatwy w montażu. Szybko zbudujesz konstrukcję, niezależnie od tego, jak bardzo jest skomplikowana. Jeśli szukasz innych wymiarów płyt, znajdziesz je w szerokim asortymencie sieci sklepów Castorama.

  • Wytrzymała, lekka
  • Łatwa w montażu
  • Odporna na uderzenia

  Specyfikacja techniczna

  Grubość produktu2mm
  Typ opakowaniaszt.
  MateriałPoliwęglan (PC)
  KolorBezbarwny
  Kod produktu5906725262875