Produkty

Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 1200 mm 0,48 m2

Kliknij aby powiększyć

Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 1200 mm 0,48 m2

Kod: 316047

|
Półka sosnowa przeznaczona jest do samodzielnego wykonywania rozmaitych mebli oraz innych konstrukcji. Płyta ta charakteryzuje się eleganckim wyglądem, dzięki czemu stworzone z niej szafki i regały będą się prezentowały wyjątkowo atrakcyjnie. Produkt jest dostępny w wielu rozmiarach, abyś mógł wybrać model pasujący do Twoich potrzeb.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Szerokość półki: 40 cm

Długość półki: 120 cm

Parametry logistyczne

Długość opakowania

40 cm

Szerokość opakowania

120 cm

Wysokość opakowania

1.8 cm

Waga brutto

4 kg

Szerokość półki

40 cm

Grubość półki

18 mm

Długość półki

120 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykończenie wnętrz i szaf wnękowych

Klasa jakości drewna

AB

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

442100

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno

Rodzaj półki

sękata

Wykończenie

powierzchnia szlifowana
Półka sosnowa doskonale sprawdzi się w Twoim mieszkaniu, ponieważ możesz z niej wykonać rozmaite konstrukcje użytkowe, przykładowo szafki lub regały. Doskonale sprawdzi się także podczas majsterkowania, więc możesz z niej zrobić karmnik dla ptaków i rozmaite dekoracje ogrodowe. Półka świetnie sprawdzi się także zawieszona na ścianie, gdzie stworzy idealne miejsce do przechowywania książek lub płyt. Produkt charakteryzuje się eleganckim wyglądem, ponieważ wykonany został z drewna pozostawionego w surowym stanie – posiada zatem naturalną barwę oraz zdobią go liczne sęki. Powierzchnia została wyszlifowana, a zatem jest gładka i pozbawiona drzazg. Dostępne są także półki sosnowe w innych rozmiarach, bez problemu będziesz mógł wybrać potrzebny CI do pracy model.
Ocena
17 komentarzy
19.02.2020
Pułki z tej serii są bardzo ładne i po zabejcowaniu słoje i sęki wyglądają przepięknie, ale niestety nie trzymają rozmiaru. Jedną wymieniono mi w sklepie bo odbiegała od drugiej aż 3 mm! Niestety wymieniona też nie jest idealnie równa :(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Bardzo nam miło, że półki spełniły Pani oczekiwania w kwestii swojego wyglądu. Przykro nam jednak, jeśli nie wszystkie miały opisany wymiar. Przekażemy Pani uwagi osobom odpowiedzialnym za produkty z działu Drewno celem weryfikacji i ustalenia przyczyn tego stanu rzeczy.

13.02.2020
Półki nie trzymają ani wymiarów ani kątów dodatkowo półki rozklejają się.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli półki nie spełniły Pańskich oczekiwań. Przypominamy, iż w przypadku stwierdzenia wady produktu, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Aby tego dokonać, wystarczy udać się do dowolnego sklepu Castorama na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej możliwości. Zrobimy co w naszej mocy, by Pana zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe.

23.12.2019
Towar słabej jakości. Niechlujnie docięte, wymiary nie zgadzają się z opisem. Różnice nawet 5 mm od podanych w opisie. Brak kątów prostych. Zmieniliście dostawcę kosztem jakości. Widać klienta macie w głębokim poważaniu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli jakość produktu nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do zwrotu towaru nieużywanego, można go dokonać w każdym sklepie Castorama, nie tylko w tym, w którym produkt został zakupiony. Wymienione przez Pana(ią) uwagi przekażemy osobom odpowiedzialnym za produkty z tego segmentu, celem weryfikacji.


 

11.04.2018
tak sobie myślę, czy nie zestawić jej z meblami ze skrzynek. baza może być właśnie ze skrzynki po owocach, a środek normalna półka, bo ona więcej utrzyma. I całość np. na biało farbą.
08.04.2018
Pierwsze co, to pomalowaliśmy na kolor odpowiadający szafie, ale półeczka fajna. Taka FAJNA BAZA WYJŚCIOWA.
06.04.2018
Lubię sękate meble, choć nie do domu, a do altany. Są jakby "bliższe naturze".
04.04.2018
W kuchni na zioła super to zabudowy, np. we wnęce nad kranem - akurat. A jasne drewno BAJECZNIE wygląda ze świeżymi zielonymi ziołami <3 <3 Kocham!!
03.01.2018
sosna pachnie, deska ładna, książki mają w końcu swoje miejsce. polecam takie półki
27.11.2017
takie zwykłe drewniane półki zdecydowanie mają swój urok. można polakierować czy nawet zabejcować na jakiś odcień i jest ładnie. szkoda, że wsporniki trzeba we własnym zakresie kupować
20.11.2016
Można ją dowolnie przemalować, ale ja zdecydowałem się wyłącznie na lakierobejce.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Jak wykorzystać stare deski w dekoracji wnętrz?

 • Urządzanie

  Pomysły na oryginalne półki na książki

 • Urządzanie

  Jak zrobić wiszącą półkę na taras?

Ocena i komentarz dla:

Półka sosnowa sękata 18 x 400 x 1200 mm 0,48 m2