Produkty

Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 2000 mm

Kliknij aby powiększyć

Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 2000 mm

Kod: 317977

|
Półka sosnowa to praktyczny element, który wystarczy umieścić na kołkach lub wspornikach, by zamocować w ścianie. Dlatego jest on chętnie wybierany w tymczasowych biurach, wynajmowanych mieszkaniach i wszędzie tam, gdzie chcesz szybko uporządkować przestrzeń. Jeśli masz więcej czasu, możesz pomalować ją na dowolny kolor lub przyciąć.
Wszystko na raty
RRSO 0%

Zwroty bez problemu

Gwarancja najniższych cen

Gwarancja jakości

Szerokość półki: 30 cm

Długość półki: 200 cm

Parametry logistyczne

Długość opakowania

30 cm

Szerokość opakowania

200 cm

Wysokość opakowania

1.8 cm

Waga brutto

5.95 kg

Szerokość półki

30 cm

Grubość półki

18 mm

Długość półki

200 cm

Parametry techniczne i użytkowe

Obszary zastosowania

wykończenie wnętrz i szaf wnękowych

Parametry indywidualne

Gwarancja

obowiązuje rękojmia

Nr referencyjny

440400

Parametry fizyczne i wizualne

Materiał wykonania

drewno

Rodzaj półki

sękata
Półka sosnowa stanowi najłatwiejszy sposób zwiększania w pomieszczeniu powierzchni służącej do przechowywania przedmiotów. To odpowiednio przygotowana deska, którą wystarczy umieścić na wspornikach lub zamocować kołkami, by stworzyły rodzaj prostego mebla pokojowego. Możesz rozmieszczać ją pojedynczo lub po kilka w pionie czy obok siebie. Wszystko zależy od tego, ile miejsca chcesz uzyskać. Półki pozwalają porządkować przestrzeń i zwalniają miejsce na podłodze czy stołach. Najczęściej służą do przechowywania książek, ale też kosmetyków, ubrań czy doniczek z kwiatami. Często wykorzystywane są też w piwnicach i magazynach, bo zamontowanie i zdejmowanie jest proste i każdy może sobie z nim poradzić. Półkę możesz pomalować na dowolny kolor lub przyciąć.
Ocena
17 komentarzy
08.04.2018
Pierwsze co, to pomalowaliśmy na kolor odpowiadający szafie, ale półeczka fajna. Taka FAJNA BAZA WYJŚCIOWA.
19.02.2020
Pułki z tej serii są bardzo ładne i po zabejcowaniu słoje i sęki wyglądają przepięknie, ale niestety nie trzymają rozmiaru. Jedną wymieniono mi w sklepie bo odbiegała od drugiej aż 3 mm! Niestety wymieniona też nie jest idealnie równa :(
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dzień dobry, dziękujemy za komentarz. Bardzo nam miło, że półki spełniły Pani oczekiwania w kwestii swojego wyglądu. Przykro nam jednak, jeśli nie wszystkie miały opisany wymiar. Przekażemy Pani uwagi osobom odpowiedzialnym za produkty z działu Drewno celem weryfikacji i ustalenia przyczyn tego stanu rzeczy.

13.02.2020
Półki nie trzymają ani wymiarów ani kątów dodatkowo półki rozklejają się.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za komentarz. Jest nam niezmiernie przykro, jeśli półki nie spełniły Pańskich oczekiwań. Przypominamy, iż w przypadku stwierdzenia wady produktu, naszym Klientom przysługuje prawo do złożenia reklamacji. Aby tego dokonać, wystarczy udać się do dowolnego sklepu Castorama na terenie całej Polski. Zachęcamy serdecznie do skorzystania z tej możliwości. Zrobimy co w naszej mocy, by Pana zgłoszenie zostało rozpatrzone najszybciej jak to możliwe.

23.12.2019
Towar słabej jakości. Niechlujnie docięte, wymiary nie zgadzają się z opisem. Różnice nawet 5 mm od podanych w opisie. Brak kątów prostych. Zmieniliście dostawcę kosztem jakości. Widać klienta macie w głębokim poważaniu.
Odpowiedź pracownika Castorama Polska

Dziękujemy za opinię. Przykro nam, jeśli jakość produktu nie spełniła Pana(i) oczekiwań. Przypominamy, że naszym Klientom przysługuje prawo do zwrotu towaru nieużywanego, można go dokonać w każdym sklepie Castorama, nie tylko w tym, w którym produkt został zakupiony. Wymienione przez Pana(ią) uwagi przekażemy osobom odpowiedzialnym za produkty z tego segmentu, celem weryfikacji.


 

11.04.2018
tak sobie myślę, czy nie zestawić jej z meblami ze skrzynek. baza może być właśnie ze skrzynki po owocach, a środek normalna półka, bo ona więcej utrzyma. I całość np. na biało farbą.
06.04.2018
Lubię sękate meble, choć nie do domu, a do altany. Są jakby "bliższe naturze".
04.04.2018
W kuchni na zioła super to zabudowy, np. we wnęce nad kranem - akurat. A jasne drewno BAJECZNIE wygląda ze świeżymi zielonymi ziołami <3 <3 Kocham!!
03.01.2018
sosna pachnie, deska ładna, książki mają w końcu swoje miejsce. polecam takie półki
27.11.2017
takie zwykłe drewniane półki zdecydowanie mają swój urok. można polakierować czy nawet zabejcować na jakiś odcień i jest ładnie. szkoda, że wsporniki trzeba we własnym zakresie kupować
20.11.2016
Można ją dowolnie przemalować, ale ja zdecydowałem się wyłącznie na lakierobejce.
 1. Poprzednia
 2. 1
 3. 2
 • Porady
  i wskazówki

 • Urządzanie

  Jak wykorzystać stare deski w dekoracji wnętrz?

 • Urządzanie

  Pomysły na oryginalne półki na książki

 • Urządzanie

  Minimalistyczny kredens – sposób na porządek i ładnie wyeksponowaną porcelanę

Ocena i komentarz dla:

Półka sosnowa sękata 18 x 300 x 2000 mm