Zobacz więcej Maski przeciwpyłowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Bezpieczeństwo i BHP

Strzałka w prawo

Odzież robocza

Strzałka w prawo

Sprzęt ochrony osobistej

Strzałka w prawo

Maski przeciwpyłowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Półmaski filtrujące Yato FFP1/K 2 szt.

Półmaski filtrujące Yato FFP1/K 2 szt.

6,98
/ opak.
3,49
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Półmaski przydają się podczas prac remontowych, a także w ogrodnictwie oraz przemyśle – przeznaczone są do zabezpieczania dróg oddechowych przez pyłami oraz aerozolami. Dzięki odporności na uszkodzenia mechaniczne znakomicie sprawdzają się nawet w przypadku ich długotrwałego użytkowania. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

   Cechy i zalety

    Półmaski przeznaczone są do zabezpieczania dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami, wobec czego przydają się podczas prac remontowych. Nierzadko stosowane są również w rolnictwie oraz przemyśle, wobec czego z powodzeniem dostosujesz je do własnych potrzeb. Wykorzystywane są nie tylko przez profesjonalne firmy, ale także przez zwykłych majsterkowiczów samodzielnie przeprowadzających drobne prace naprawcze w swoich mieszkaniach. Produkt jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, dlatego znakomicie sprawdzi się nawet w przypadku jego długotrwałego użytkowania. W zestawie znajdziesz dwie sztuki półmasek, więc nie będziesz musiał ich często dokupować. Proponujemy ich różne rodzaje, zatem wybierzesz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Liczba sztuk w opakowaniu2
     MateriałWłóknina
     Ochrona przed pyłamiP1
     Przeznaczeniebudownictwo, rolnictwo, przemysł
     Kod produktu5906083748523