Zobacz więcej Złącza do garderoby Shopline

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Połowa złącza zawiasowego do rury fi 50 mm Ibis 2 chrom

Połowa złącza zawiasowego do rury fi 50 mm Ibis 2 chrom

32,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Połowa złącza zawiasowego marki Shop Line umożliwi Ci samodzielne zaprojektowanie oraz poprowadzenie systemu balustrad i poręczy w Twoim mieszkaniu. Za jego pomocą połączysz ze sobą rurki o różnych średnicach, a także ustawisz je pod dowolnym kątem względem siebie. Produkt wykonany z aluminium charakteryzuje się wysoką wytrzymałością mechaniczną.

   Cechy i zalety

    Połowa złącza zawiasowego marki Shop Line przeznaczona jest do użytku wewnątrz budynków. Stanowi jeden z elementów serii umożliwiającej Ci samodzielne budowanie rozmaitych konstrukcji użytkowych do Twojego mieszkania. Złącza zawiasowe są charakterystyczne dla systemów balustrad i poręczy, bowiem pozwalają połączyć ze sobą rury o różnych średnicach oraz ustawić je pod dowolnym kątem względem siebie – będzie do szczególnie przydatne przy wykonywaniu balustrady w momencie przejścia z podłoża płaskiego na pochyłe. Złącze wyprodukowane zostało z aluminium, w związku z czym gwarantuje zespolonym drążkom maksymalną stabilizację oraz wytrzymałość. Jest to bowiem tworzywo odznaczające się wieloletnią trwałością oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne.

    • Łatwy montaż
    • Pasuje do drążka fi 50
    • Powłoka chrom galwaniczny

    Specyfikacja techniczna

    MateriałAluminium
    Kolorchrom
    Sposób montażuWkręcane
    Średnica produktu50mm
    Przeznaczeniedom, garderoba, sklep, itp.
    Kod produktu5904259596060