Zobacz więcej Półsłupki
Półsłupek Mirano Vika 30 cm antracyt
Cena sugerowana
, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.Sprawdź wysokość rat w systemie
Szczegóły dotyczące produktu
Informacje o produkcie
Półsłupek Mirano Vika antracyt to świetny sposób na to, by w Twojej łazience zapanował ład i porządek. Mebel z łatwością zakryje nieestetyczne powierzchnie i pozwoli Ci wygodnie przechowywać wszystkie potrzebne akcesoria i kosmetyki. Dzięki wykonaniu z wytrzymałej płyty meblowej będzie się dobrze prezentować przez długi czas.
Cechy i zalety
Chcesz mieć wszystkie niezbędne akcesoria zawsze pod ręką? Zadbaj o ich odpowiednie przechowywanie, a unikniesz frustrującego bałaganu! Pomoże Ci w tym półsłupek Mirano Vika 30 cm antracyt. Dzięki niemu optymalnie wykorzystasz przestrzeń w swojej łazience i ukryjesz nieestetyczne fragmenty powierzchni. System cichego domykania zapobiega nieprzyjemnym dla ucha trzaskom podczas zamykania szafki. Pokrycie lakierem o wysokim połysku sprawia, że półsłupek Mirano Vika antracyt prezentuje się niezwykle elegancko i z powodzeniem zastosujesz go w aranżacjach w stylu glamour. Chromowane uchwyty doskonale współgrają z elementami armatury. W naszym asortymencie znajdziesz słupki, półsłupki i inne szafki, które wprowadzą porządek do Twojej łazienki.
- Cichy domyk
Specyfikacja techniczna
Typ produktu | Szafka |
---|---|
Liczba sztuk w opakowaniu | 1 |
Typ opakowania | Pojedynczo/Na sztuki |
Marka | Mirano |
Głębokość produktu | 280mm |
Szerokość produktu | 300mm |
Wysokość produktu | 490mm |
Seria | Vika |
Typ szafki łazienkowej | Słupek |
Waga produktu | 11kg |
Grupa kolorystyczna | Czarny |
Kolor | Antracyt |
Materiał panelu bocznego | Płyta wiórowa i płyta pilśniowa średniej gęstości (MDF) |
Wykończenie | Błyszczące |
Kod produktu | 5908271110358 |